Kamikaze Infinity Coating Nedir?

Birçok otorite tarafından dünyanın en iyi boya koruma ürünü olarak kabul edilen Kamikaze geliştirdiği ürünler ile otomobil severler için gerçek bir tutku haline geldi.

 

Türkiye'de sadece AutoClub Uygulama Merkezlerinde uygulanan Kamikaze'nin Türkiye Distribütörlüğü de AutoClub tarafından yapılıyor.

  • Otomobil
  • 5000T
    per araç
  • Tüm Otomobillere Uygun
  • 4x4 - SUV
  • 6250T
    per araç
  • Tüm Araçlara Uygun

Kamikaze Infinity Coating Talep Formu

Seramik kaplama ürünlerinden farklı olarak uygulama aşamasında temizleme, parlatma ve koruma sisteminin tüm ürünlerini sunan Kamikaze bu alanda tek olma özelliğini de taşıyor.

 

Kil ile yapılan yüzey temizliğinden sonra içeriğinde yoğun elmas tozu olan Kamikaze Diamant Cut ile yapılan çizik giderme bu alandaki en başarılı sonucu veren uygulama olarak dikkat çekiyor. Kamikaze'nin kendi polisaj süngeri ve orbital makine ile yapılan uygulama sonrasında 90 derecelik açı verecek pürüzsüz bir otomobil yüzeyine ulaşıyoruz.

 

Sonrasında Final Fine Cut ile hare giderme ve parlatma işlemi yapılıyor. Hemen ardından ise Artifical Clear Cut ile otomobil yüzeyinde koruma sağlayacak sert ama esnek bir yüzey oluşturacak yapay vernik tabakası oluşturma işlemi yaplıyor.

 

Uygulamada son aşama ise hem üstün bir parlaklık hem de ürtün bir boya yüzeyinde su tutmama etkisi sağlayan Kamikaze Infinity Coating'in uygulamasıdır. 

Boya koruma sisteminin tüm aşamalarında yani temizleme, parlatma ve koruma aşamalarının tamamında kendi ürünlerini kullanan Kamikaze bu özelliği ile seramik kaplama ürünlerinden ayrışmaktadır. 

 

Japonya'da özel labaraturaında el ile üretilen Kamikaze sınırlı sayıda üretiliyor ve ülkelere belirli kontenjanlar ile gönderiliyor.

 

Kamikaze'nin Türkiye distribütörlüğü AutoClub tarafından yapılıyor ve Kamikaze Infinity Coating uygulaması sadece AutoClub Uygulama Merkezlerinde yapılıyor. 

 

3 yıl garanti verilen Kamikaze Infinity Coating için her altı ayda bir ücretsiz bakım uygulaması da yine AutoClub Uygulama Merkezlerinde yapılıyor. Uygulama yaptıran müşterilerimiz uygulama ilgili detaylara ve garanti sürelerine web sitemizdeki Garanti Sorgulama bölümünden ulaşabilirler.

Kamikaze koleksiyonunun çok özel bir parçası olan Infinity Coating olağanüstü parlaklık ve koruyuculuğunun yanı sıra boyaya akıl almaz bir su itme gücü de kazandırıyor. Cam kaplama temelli çok sağlam bir koruyucu olan Infinity Coating'in sırrı yoğun şekilde içerdiği Brezilya Carnauba cilasında saklı. Bu çok özel iki bileşenin birlikte sağladığı su kaydırma etkisi ise kesinlikle görülmeye değer.

 

Kamikaze HydroCarbon gibi Kamikaze Infinity'de koruma seviyesini otomobil boyasının özelliğine göre 9H+ sertlik seviyesine kadar ulaştırabiliyor.

 

Kamikaze Infinity ile göz alıcı parlaklık AutoClub Uygulama Merkezlerinde!

TOP