Özel Paketler

Otomobilinizn uygulama merkezine girdikten sonra tüm noktalarının eksiksiz bir şekilde temizlenmesini, ilk günkü ışıltısı ile size teslim edilmesini istiyorsanız ACT Full paketi tam size göre.

 

 Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon ve ACT360 Boya Koruma başta olmak üzere AutoClub'ın tüm car care uygulamalarını barındıran ACT Full ile eksiksiz temizlik, kusursuz koruma!

Detaylı İncele

Her geçen gün daha da artan kadın otomobil kullanıcı sayısına rağmen kadınların car care uygulamalarına uzak olduğunu görebiliyoruz. Otomobil yıkama uygulamalarının ötesine talebin uygulamalar hakkında çok fazla bilgi sahibi olunmamasından kaynaklanması nedeni ile çok fazla teknik bilgilere takılmadan kadın otomobil kullanıcılarının en çok ihtiyacı olan uygulamaları bir paket içerisinde topladık.

 

ACT Ruj Paketi ile kadınlar için car care uygulamları çok daha kolay!

Detaylı İncele

Otomobiller atık sadece bir yerden bir yere ulaşma aracı değil, hepimiz için bir yaşam alanı. Bu yaşam alanı içinde de birçok mikrop, virüs, bakteri de bulunuyor, çoğalıyor. Bağışıklık sistemleri henüz gelişmemiş daha savunmasız durumda olan çocuklarımız için bu tehlike çok daha büyük önem arz ediyor.

 

ACT Afacan Paketi ile birlikte otomobilde çocuklarımız için tehlike yaratan tüm virüs, mikrop ve bakterileri %99,9 oranında yok ediyor, onlar için hijyenik ortamlar sağlıyoruz.

Detaylı İncele

Otomobillerimizde minik dostlarımızla birlikte seyahat etmek ne kadar keyifli olsa da bu hijyen anlamında çok daha titiz olmamızı gerektiren bir durum olarak önümüze çıkıyor. Hem bizim, hem bizimle birlikte seyahat edenlerin hem de evcil hayvanlarımızın sağlığı için otomobilimizin periyodik temizliği çok önemli.

 

AutoClub'ın otomobilinde evcil hayvanları ile birlikte seyahat edenlerin çok daha hijyenik ortamda seyahat edebilmeleri için hazırladığı ACT Pati Paketi ile çok daha sağlıklı otomobiller sizi bekliyor.

Detaylı İncele
Not: Uygulamaların parlaklıklarını garanti süreleri boyunca devam ettirebilmeleri için AutoClub’ın önerdiği şekilde otomobilin yıkanması gerekmektedir.
Fiyatlarımıza KDV dahildir.
LONG (SUV, Jeep, Panelvan, E sınıfı ve üstü) araçlarda fiyatlar %25 arttırılarak uygulanır.
Hoş Geldiniz
Menü