RENK DEĞİŞİMİ NEDİR?

Uzun yıllar boyunca silikon içerikli cilaların hüküm sürdüğü car care sektöründe değişen boya teknolojisi ile birlikte ortaya çıkan harelenme problemi nano teknoloji ile üretilen cilalar sonrasında kısmen son bulmuştu. Otomobil yüzeyindeki parlaklığı 1 yıl gibi sürelere taşıyan nano cilalara rağmen beklenti her zaman çok daha zor çizilen, parlaklığı daha uzun süre muhafaza eden koruyucular oldu.

2010 yılından itibaren ortaya çıkmaya başlayan seramik boya koruma ürünleri pazardaki müşteri beklentisini büyük oranda karşılayan ürünler oldu. Daha zor çizilen, parlaklığı birkaç yıla taşıyan seramik kaplama uygulamaları ile otomobiller artık çok daha fazla koruma altında!

Son yılların trend uygulamalarından olan renkli kaplamalar giderek popülerliğini arttırıyor. Sadece estetik değil aynı zamanda da koruyucu bir uygulama olan renkli folyo kaplama uygulamaları ortalama 1-1.5 gün içerisinde aracınıza bambaşka bir görünüm katıyor.

Geniş bir renk yelpazesi ile kullanıcılara araçlarını kendi zevklerine göre yeniden yorumlama fırsatı veren renkli folyo kaplamalar tamamen ithal ve otomotiv için özel olarak üretilmiş renkli folyolar ile yapılıyor.

 

Oldukça geniş bir renk yelpazesi içerisinden seçeceğiniz bütün folyolar, aynı zamanda aracınızın boyasını güneşin UV ışınlarından, zorlu iklim koşullarından, kılcal çiziklerden ve ufak sürtmelerden de koruyacak kadar sağlamdır.

Yalnızca belirli AutoClub uygulama merkezlerinde ve özel eğitimli personeller tarafından yapılmakta olan renkli folyo kaplama uygulamasının fiyat aralığı aracınızın boyutlarına, seçeceğiniz renk ve folyonun markasına göre değişkenlik gösterecektir.

 

Üretici markalar tarafından minimum 5 yıl renk koruma garantisi ile sunulan renkli kaplama folyoları, istenildiği zaman boyaya herhangi bir zarar vermeden ve iz bırakmadan sökülebilir.

AutoClub uygulama merkezleri tarafından yapılan bütün renkli kaplama uygulamaları, uygulama ve üretim hatalarına karşı bir yıl garanti ile sunulmaktadır.

Renk Değişimi Talep Formu

TOP