Renk Değişimi Nedir?

Aracınızın renginden mi sıkıldınız? Satın alırken istediğiniz renk stokta kalmamış mıydı? Yoksa bu senenin modasına ayak uydurmak veya yeni bir moda mı yaratmak istiyorsunuz?

 

Bunun için aracınızı değiştirmenize veya büyük maliyetlere katlanmanıza gerek yok. Mat, sedefli, parlak veya krom... Hangi rengi veya renkleri istediğinize karar verin, gerisini bize bırakın.

Renk Değişimi Talep Formu

Son yılların trend uygulamalarından olan renkli kaplamalar giderek popülerliğini arttırıyor. Sadece estetik değil aynı zamanda da koruyucu bir uygulama olan renkli folyo kaplama uygulamaları ortalama 1-1.5 gün içerisinde aracınıza bambaşka bir görünüm katıyor.

 

Geniş bir renk yelpazesi ile kullanıcılara araçlarını kendi zevklerine göre yeniden yorumlama fırsatı veren renkli folyo kaplamalar tamamen ithal ve otomotiv için özel olarak üretilmiş renkli folyolar ile yapılıyor.

 

Oldukça geniş bir renk yelpazesi içerisinden seçeceğiniz bütün folyolar, aynı zamanda aracınızın boyasını güneşin UV ışınlarından, zorlu iklim koşullarından, kılcal çiziklerden ve ufak sürtmelerden de koruyacak kadar sağlamdır.

 

Yalnızca belirli AutoClub uygulama merkezlerinde ve özel eğitimli personeller tarafından yapılmakta olan renkli folyo kaplama uygulamasının fiyat aralığı aracınızın boyutlarına, seçeceğiniz renk ve folyo’nun markasına göre değişkenlik gösterecektir.

Üretici markalar tarafından minimum 5 yıl renk koruma garantisi ile sunulan renkli kaplama folyoları, istenildiği zaman boyaya herhangi bir zarar vermeden ve iz bırakmadan sökülebilir.

 

AutoClub uygulama merkezleri tarafından yapılan bütün renkli kaplama uygulamaları, uygulama ve üretim hatalarına karşı bir yıl garanti ile sunulmaktadır.

TOP