Yaza pırıl pırıl girmek isteyenler için AutoClub Uygulama Merkezlerinde Seramik Kaplama Kampanyası başladı. AutoClub'ın özel ürünleri ve profesyonel ekipleri ile boya temizleme, parlatma ve koruma uygulamalarını kapsayan kampanyamız 1 Haziran 2024 tarihine kadar devam edecek.
Gottlieb Daimler, Karl Benz, Bertha Benz, Emil Jellinek ve Mercedes efsanesinin doğuşu. Otomobil Adamlar Halit Bolkan ve Turgut Yüksekdağ Mercedes Benz efsanesinin doğuşunu Lastik Park için hikaye tadında anlatıyor.
Otomobili boyasına en çok zarar veren şeylerden birisi olan kuş pisliği ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar bu yazıda. Kuş pisliği neden boyayı yakar? Kuş pisliği nasıl temizlenir? Boya koruma kuş pisliğini önler mi? Kuş pisliği yanığı giderilebilir mi?
Continental Winter Contact TS 870 lastik testleri için Continental’in davetlisi olarak Kars Sarıkamış’daydık. ▪️ Gerçekten çok iyi hazırlanmış, çok emek sarf edilmiş bir organizasyondu. Lastiği test etmemiz için hazırlanmış parkurlar harikaydı. Çok net olarak söylebilirim ki yurt dışında yapılan lastik testleri rahatlıkla Sarıkamış’da yapılabilir.
AutoClub Mililitre Ürünler - 2024
Otomobilini kendisi temizlemek isteyenler için yenilenen AutoClub Mililitre Ürünler - 2024 ürün portföyü online satış sayfamızda yerini aldı. Otomobiliniz için en özel ürünleri tekil olarak alabileceğiniz gibi sizin için özel olarak hazırlanan özel setleri de alabilirsiniz. AutoClub Shop online satış sayfası şimdi hizmetinizde!
Otomobil tutkunlarına her zaman en iyiyi vermeye çalışan AutoClub bayilerinin kendi içindeki "en iyi bayii" olma çabası da sürekli olarak devam ediyor. AutoClub içerisinde verilen ayın en iyi bayii ödülünü 2024 Oak ayında Sivas bayimiz AutoClub Sivas aldı. Ocak ayının en iyi 2. bayisi Tekirdağ Çorlu bayimiz AutoClub Fuga olurken Bursa bayimiz AutoClub Downtown  üçüncülük ödülünü aldı.
Lastik hava basıncınızı en son ne zaman kontrol ettiniz? Lastik hava basıncının otomobiliniz için belirlenen değerden (her otomobil için farklıdır) düşük ya da yüksek olması fren mesafenizi uzatır, kaza riskinizi artırır! Bu konuda Turgut Yüksekdağ ve Halit Bolkan Körfez Yarış Pistinde bir test yaptılar.

KIA EV9

2022 Yılında EV6 ile Car Of The Year ödülünü kazanan KIA bu kez dev SUV’u EV9’u Türkiye’de satışa sundu. Satışlarına daha önce başlanan KIA EV9’un lansmanı otomobilin tasarım ekibinde yer alan ve organizasyona Amerika’dan gelerek katılan Türk tasarımcı Berk Erner’in katılımı ile İstanbul’da gerçekleşti.
Otomobil Adamlar ülkemizdeki üniversiteleri geziyor, otomobil tutkunu gençler ile bir araya geliyor. Turgut Yüksekdağ, Halit Bolkan, Hakan Girginer, Çınar Noyan ve Yalın Gülmez öğrenilerin sorunlarını yanıtlıyor, tecrübelerini onlara aktarıyor.  

BYD Dolphin’e Ödül

Dünyanın lider elektrikli otomobil markası BYD, Avrupa pazarında yeni modelleriyle ses getirmeye devam ediyor. BYD’nin C segmenti tamamen elektrikli hatchback modeli BYD DOLPHIN, Avrupa’da da beğeni kazanmayı başardı. BYD DOLPHIN, AUTOBEST tarafından 2024 Avrupa’nın Satın Alınabilecek En İyi Otomobili (Best Buy Car of Europe 2024) seçildi AUTOBEST jürisinde yer alan 31 Avrupa ülkesini temsil eden
Otomobil Adamlar otomobil tutkunu gençler ile bir araya gelmeye devam ediyor. Turgut Yüksekdağ, Halit Bolkan, Çınar Noyan, Hakan Girginer ve Yalın Gülmez Pamukkale Üniversitesinde gençler ile bir araya geldi.  
Porsche’nin lüks SUV segmentindeki modeli Yeni Cayenne’in tanıtımı gerçekleştirildiğiPorsche on Track etkinliğinde Porsche’nin Taycan, Panamera, Macan ve 718 modellerinin yanı sıra ikonik 911 modelinin farklı versiyonlarını, farklı parkurlarda test etme imkanı da sunuldu.   Etkinliğe AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ’da katıldı, Porsche’nin tüm modellerini test etme imkanı buldu Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 26 ülkenin dahil olduğu
Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel, Bolu’da düzenlenen Petrol Ofisi Maxima 2023 Türkiye Ralli Şampiyonası 4. yarışı 100. Yıl Rallisi ve 2023 Türkiye Baja Şampiyonası 2. ayağı Baja Bolu 27-29 Ekim tarihleri arasında Bolu'da yapıldı. AutoClub bu yarışta da sponsorlardan birisi olarak servis alanında yerini aldı.
TOP