Yeni Bayi! CarBeQue İle Yeni Bir Concept!

Car care sektöründe yaptığı çalışmalar ile çıtayı her geçen gün daha da yükseğe koyan AutoClub çok önemli bir işbirliğine daha imza atıyor.


İstanbul'un en önemli konut ve yaşam projelerinden oluşan Piyalepaşa'da 2A Grup ile işbirliğine gidiyor, CarBeQue markası ile sektöre yeni bir soluk getiriyor.


AutoClub yaptığı çalışmalar ve işbirliği anlaşmaları ile sektörü ileri taşımaya devam ediyor. 


İstanbul'un en eski semtlerinden birisi olan Piyalepaşa'da Polat Holding güvencesi ile kurulan ve semt duygusunu insanlara yaşatmak üzere bakkalı, simitçisi, manavı ile hayatın aktığı, kahvelerin yudumlandığı sadelik ve huzuru insanlar ile buluşturmaya hazırlanan Piyalepaşa İstanbul konumu ile de büyük avantajlar sunuyor. Beyoğlu, İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı gibi birçok merkeze yakınlığı ile dikkat çekiyor.


Kısa süre içinde hayatın başlayacağı Piayalepaşa'da tüm sektörlerin lider firmaları yer alacak. Konut alanları kadar alışveriş merkezi ile de bir cazibe merkez olacak Piyalepaşa'da AutoClub'da önemli bir işbirliğine imza atıyor.


2A Grup tarafından sadece otomobil değil bir yaşam projesi olarak geliştirilen CarBeQue markası ile AutoClub 'ın işbirliği ile sektörde bugüne kadar görülmemiş bir proje hayata geçirilecek. AutoClub'ın tüm ürün ve uygulamalarının eksiksiz olarak sunulacağı CarBeQue'de aynı zamanda yaşam alanları oluşturulacak.  Yeme-içme alanları, dinlenme alanları, çalışma alanları ile çalışan kesimin bir buluşma, dinlenme ve otomobiline bakım yaptırma noktası olması hedeflenen CarBeQue'den birçok noktaya da vale ve shuttle hizmeti sunulacak.


Çok yakında İstiklal Caddesine gitmek, burada vakit geçirmek isteyenler otomobillerini CarBeQue'ye bırakacak, shuttle hizmeti ile istedikleri noktaya bırakılacak. Bu sürede otomobillere de AutoClub'ın çok özel uygulamaları yapılacak. Günün sonunda park problemi yaşamadan, trafik stresi ile uğraşmadan geçirilen bir gün ve sonrasında pırıl pırıl bir otomobile sahip olacaksınız.


CarBeQue projesi için çok ciddi bir çalışma gerçekleştiren 2A Grup Genel Müdürü Alp Aktuğ uzun süredir bu proje üzerinde çalıştıklarını ve sektörde bilinen her şeyi değiştirmeyi hedeflediklerini belirterek bu yolda en iyi partnerin de AutoClub olacağını düşündüklerini belirtti. Çok geniş bir alana ve müşteri portföyüne hizmet vereceklerini belirten Aktuğ tüm çalışmaları kısa süre içinde tamamlayarak hizmet vermeye başlamayı arzuladıklarını söyledi.


AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ'da son 2 yıldır heyecan verici birçok proje içinde yer aldıklarını ve her işbirliğinde, her projede sektör adına çıtayı hep daha yukarıya koyduklarını belirtti. CarBeQue ile sektörün yeni bir döneme başlayacağını ve artık geleneksel oto yıkama sisteminin tarihe karışacağını belirtti.


Hazırlık çalışmaları devam eden AutoClub CarbeQue'nün 1 Ekim tarihinden itibaren otomobil severlere hizmet vermesi hedefleniyor.

 

AutoClub CarBeQue İletişim Bilgileri;

 

https://www.autoclub.com.tr/bayi-109/autoclub-carbeque-piyalepasa/

Hoş Geldiniz
Menü