En İyilerin En İyileri

Car care sektörünün en iyilerinin yer aldığı AutoClub'da 2017 yılın en iyi bayileri de belli oldu. 

Gaziantep Bayiimiz AutoClub Prime 2017 yılında yaptığı başarırlı çalışmalar ile Yılın En İyi Bayii oldu!


AutoClub'ın artık gelenekselleşen Yılın En İyi Bayii Ödüllerinde bu yıl da kazananlar belli oldu. 2017 yılında yaptığı çalışmalar ile Gaziantep Bayiimiz AutoClub Prime bu yılın en iyi bayii oldu. 
2014 yılının en iyi 3., 2015 yılının en iyi 5. bayisi olan AutoClub Prime ilk kez birincilik ödülüne ulaşmış oldu. 

 

 

2015 yılının en iyi ikinci bayisi seçilen Kahramanmaraş bayiimiz AutoClub Platin 2017 yılında da yine ikincilik ödülünü aldı.

 

 

2017 yılının en iyi bayileri sıralamasında ilk kez kürsüye çıkan İstanbul Bakırköy bayimiz AutoClub Bakırtaş üçüncülük ödülünü aldı.

 

 

En iyilerin arasında kendine yer bularak dördüncülüğü alan İstanbul Beşiktaş Bayiimiz AutoClub Fulya yılın en önemli sürprizine de imza attı.

 

 

Karadeniz Bölgesinde yaptığı çalışmalar ile adından söz ettiren Samsun bayiimiz AutoClub TNC'de ilk kez kürsüye çıkanlardan birisi oldu ve 5.'lik ödülünün sahibi oldu.

 

 

2014 ve 2015 yıllarının en iyi bayisi seçilen Denizli bayimiz AutoClub Çeşmeliler bu yıl da altıncılık ödülünün sahibi oldu.

 


Kürsünün yedinci sırasında yine ilk kez kürsüde yer alan bir bayiimiz var; İstanbul Avcılarbayimiz AutoClub Autojoy!

 


2017 yılının ikinci yarısında büyük bir değişim geçiren İstanbul Ümraniye Şerifali bayimiz AutoClub Hakan'da bu yıl ilk kez kürsüye çıkan bayilerden birisi oldu ve sekizincilik ödülünü aldı.

 


İstanbul Zeytinburnu bayimiz AutoClub İstanbul bu yılın en iyi dokuzuncu bayisi oldu.

 


En iyilerin yer  aldığı AutoClub ailesinde kürsünün sırasına ise İstanbul Kayaşehir bayiimiz AutoClub Boldağ çıkmayı başardı.

 


Ödül alan tüm bayilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

Hoş Geldiniz
Menü