2019 AutoClub Bayi Toplantısı Antalya'da Yapıldı

Her geçen gün büyüyen ve Türkiye'nin en büyük car care markası olan AutoClub'ın Bayi Toplantısı 22-24 Mart tarihleri arasında Antalya Belek'te Titanic Deluxe Golf Belek Otel'de yapıldı.

 

2018 yılı değerlendirmelerinin yapıldığı toplantıda 2019 ve sonrasında yapılacak çalışmalar bayilerimizin görüşlerine sunuldu.

 

22 Mart Cuma günü yeni bayilerimizin tanıtılması ile başlayan toplantıda ilk gün 2018 yılının kısa  bir değerlendirmesi ile son buldu.

 

Birlikte yenen akşam yemeği sonrasında serbest zaman diliminde bayilerimiz bilgi, birikimlerini diğer bayi arkadaşlar ile paylaştı.

 

23 Mart Cumartesi günü saat 10:00'da başlayan toplantıda AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ tarafından 2019 yılı hedefleri, kampanya çalışmaları ve projeleri bayilerimizin görüşlerine sunuldu.

 

 

2019 yılının başında başladığımız Solar Gard işbirliği ile ilgili Solar Gard Genel Müdürü Ahmet Kaya tarafından bilgi verildi.

 

AutoClub'ın ithalat ve distribütörlük çalışmaları yanında üretimle ilgili çalışmaları da bu toplantıda detaylı olarak bayilerimiz  ile paylaşıldı.

 

Cumartesi gününün sonunda 2018 yılının en başarılı bayilerine ödülleri verildi.

 

Ödül alan bayilerimiz; https://www.autoclub.com.tr/2018-yilinin-en-iyi-bayileri-odullerini-aldi/

 

 

Gün sonundaki serbest zamanın ardından 24 Mart Pazar sabahı yapılan kahvaltı sonrasında toplantı sona erdi.

 

Bayi toplantısı Fotoğrafları;

 

Hoş Geldiniz
Menü