2018 Yılının En İyi Bayileri Ödüllerini Aldı

22-24 Mart tarihleri arasında Antalya'da Titanic Deluxe Golf Resort Otel'de yapılan AutoClub Bayi Toplantısında 2018 yılının en başarılı bayileri de ödüllerini aldı.

 

İstanbul Ümraniye - Şerifali Bayii AutoClub KMG-Hakan 2018 yılının en iyi AutoClub bayii oldu. 2017 yılını en iyi 8. bayi olatak tamamlayan KMG-Hakan 2018 yılında başarısını daha da artırarak 1.lik basamağına yükseldi.

 

2019 yılına 2 yeni bayii (KMG-Hakan 2 / Tarabya ve KMG-Hakan 3 / Arnavutköy) açarak başlayan KMG-Hakan yeni yıl için de iddiasını şimdiden gösterdi.

 

AutoClub KMG-Hakan adına ödülü Kakha Mgaladze ve Hakan Akdeniz birlikte aldılar. 

 

 

2017 yılında 3.'lük basamağında yer alan AutoClub Bakırtaş istikrarını bu yıl da sürdürdü ve 2018 yılının en iyi 2. bayii oldu. Uzun yıllardır İstanbul Bakırköy'de sektörü domine eden AutoClub Bakırtaş AutoClub'ın en önemli noktaları arasında yer alıyor.

 

AutoClub Bakırtaş adına ödülü Uğur Bakırtaş aldı.

 

 

2018 yılında çok büyük çıkış yapan ve ilk kez ödül alan İstanbul Maltepe bayiimiz AutoClub Ritim yılın sürprizleri arasında yer aldı. 2018 yılında elde ettiği büyük başarı sonraaında 2019 yılına kapasitesini büyüterek başlayan AutoClub Ritim iddiasını yeni yıla da taşıdı.

 

AutoClub Ritim adına ödülü Nizamettin Çakır ve Kadir Tike birlikte aldılar.

 

 

2018 yılının en iyi 4. bayii basamağında yine ilk kez ödül alan bir bayi yer aldı. Yaptığı  başarılı çalışmalar ile AutoClub Sancaktepe 2018 yılının en iyi 4. AutoClub bayii oldu.

 

AutoClub Sancaktepe adına ödülü Selim Aksakal aldı.

 

 

2017 yılında en iyi 7. bayii olan İstanbul Avcılar bayimiz AutoClub Autojoy yaptığı çalışmalar ile 2018 yılını 5.'lik ödülü alarak tamamladı.

 

AutoClub Autojoy adına ödülü Umut Özcan aldı.

 

 

2017 yılını 10. olarak tamamlayan İstanbul Kayaşehir bayimiz AutoClub Boldağ yaptığı çalışmalar ile 2018 yılını en iyi 6. bayi olarak tamamladı. 

 

AutoClub Boldağ adına ödülü Raif Boldağ aldı.

 

 

Son iki yılı en iyi 2. bayi olarak tamamlayan Kahramanmaraş bayimiz AutoClub Platin bu yıl çok başarılı bayiler arasında kendine 7. sırada yer buldu. 

 

AutoClub Platin adına ödülü Zahit Gürkan Alkış aldı.

 

 

AutoClub'ın kurulduğu günden bu yana tüm yıllarda ödül alan ve geçen yılı Türkiye'nin en iyi bayii olarak tamamlayan Gazirantep bayimiz AutoClub Prime bu yıl da ödül alma başarısı gösterdi ve 8.'lik ödülü aldı.

 

AutoClup Prime adına ödülü Levent Ural aldı.

 

 

2017 yılını 4. bayi olarak tamamlayan AutoClub Fulya bu yıl da ilk 10 arasında kendine yer buldu. AutoClub Fulya 2018 yılında en iyi 9. bayi oldu.

 

AutoClub Fulya adına ödülü Mücahit Aksu aldı.

 

 

2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da ilk 10'da kendine yer bulan İstanbul Zeytinburnu bayiimiz AutoClub İstanbul 10.'luk ödülünü aldı.

 

AutoClub İstanbul adına ödülü Onur Küçükşabanoğlu aldı.

 

 

2019 yılı için rekabet ise şimdiden başladı :)

 

Hoş Geldiniz
Menü