Klimadan Gelen Kötü Kokulara Son

Bahar ayları ile birlikte otomobil kullanıcılarının en önemli sorunlarından birisi klimalardan gelen kötü kokular. Kış dönemi boyunca hava kanallarında oluşan bakterilerin klimaların kullanımı ile birlikte otomobil içine kötü koku olarak yayılması olarak oluşan bu durumu ortadan kaldırmak artık çok kolay.


AutoClub'ın yeni kampanyası ile bu sorunda kurtulmak sadece 59 ₺!


Otomobilin içindeki hijyeni her zaman öne çıkaran ve yaptığı çalışmalar ile bunu otomobil tutkunları ile paylaşan AutoClub bu kez de yepyeni bir kampanya ile klimalardan gelen kötü kokulara savaş açıyor.


Otomobil içindeki hava sirkülasyonunu sağlayan ve hijyen için en önemli nokta olan hava kanallarının temizliği büyük önem taşıyor. Hava kanallarında oluşan nem ile ortaya çıkan bakteriler temizlenmemesi durumunda ciddi sağlık sorunlarını da beraberinde getiriyor. Bu nedenle periyodik olarak hava kanallarının temizlenmesi gerekiyor.

 

 


Sıcaklıkların artması ile birlikte otomobillerde klima kullanımı başlıyor. Bu günlerde klima kullanımı ile birlikte kanallarda oluşan bakterilerin oluşturduğu kokular otomobil içinde dayanılmaz bir ortam oluşturabiliyor. Bu kokuların giderilmesi için AutoClub Klima Temizleme uygulamasını bir kampanya dahilinde sunuyoruz.


AutoClub Klima Temizleme + Ozonla Dezenfeksiyon uygulaması 160 ₺ yerine sadece 59 ₺'ye tüm AutoClub Uygulama Merkezlerinde otomobil kullanıcılarının beğenisine sunulmuş durumda.


Klimalardan kötü kokunun gelmiyor olması hava kanallarında bakteri olmadığı anlamına gelmiyor, koku gelmeyen hava kanallarında da bakteri oluşması çok muhtemel. Henüz koku yapacak noktaya ulaşmamıştır sadece. Bu nedenle koku gelmeyen hava kanallarının da klima çalıştırılmadan önce mutlaka temizlenmesini öneriyoruz.


AutoClub Uygulama Merkezlerinde 59 ₺'ye yaptıracağınız AutoClub Klima Temizleme + Ozonla Dezenfeksiyon uygulaması yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Bu uygulama ile birlikte hava kanallarında oluşan bakteriler %99 oranında temizlenir, otomobil içinde hijyenik bir ortam sağlanır.

 


Klima temizleme uygulaması yanında otomobilinizin servisinde polen filtresinin değişimini yapmanız da bu süreçte önemli olacaktır. Nemlenen ve kullanım ömrünü tamamlayan polen filtreleri de süreç içinde koku yapacaktır.


Otomobiliniz içinde sağlıklı bir şekilde seyahat etmek için sizi de en yakın AutoClub Uygulama Merkezine bekliyoruz.


Size en yakın AutoClub Uygulama Merkezi için; https://www.autoclub.com.tr/uygulama-merkezleri/

Hoş Geldiniz
Menü