TOSFED Yıldızını Arıyor

Otomobil yarışçısı olarak parkurlarda yer alamk isteyen gençlerin hayali gerçek oluyor!

 

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) 2017 sezonunda "TOSFED Yıldızını Arıyor" adı altına yepyeni bir projeyi gerçeğe dönüştürüyor.

 

2016 TOSFED Şampiyonlar Gecesi'nde "TOSFED Yıldızını Arıyor" projesini açıklayan TOSFED Başkanı Serkan Yazıcı temel hedeflerinin otomobil sporlarını zengin sporu olmaktan çıkarmak olduğunu belirtti. 

 

FIAT'ın ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek "TOSFED Yıldızını Arıyor" projesi kapsamında her kulüpten iki genç piloton sezon boyunca tüm masraflarının (otomobil, konaklama, ulaşım, kıyafet vb.) TOSFED tarafından karşılaşnacağını belirten Yazıcı bu proje kapsamında kullanılacak FIAT otomobillerin de kısa sürede hazır hale geleceğini belirtti.

 

TOSFED'in bu proje kapsamında gelişmeleri duyuracağı tosfedyildiziniariyor.com web sitesi de çok kısa süre içinde yayında olacak.

 

Başkanlık koltuğuna oturmasının üzerinden henüz daha 1 yıl geçmiş olmasına karşın yaptığı çalışmalar ile otomobil sporlarına büyük ivme kazandıran Serkan Yazıcı ve Ekibi yakında birçok yeni projeyi daha hayata geçireceklerini belirtti. 

Hoş Geldiniz
Menü