Continental Winter Contact TS 870 lastik testleri için Continental’in davetlisi olarak Kars Sarıkamış’daydık. ▪️ Gerçekten çok iyi hazırlanmış, çok emek sarf edilmiş bir organizasyondu. Lastiği test etmemiz için hazırlanmış parkurlar harikaydı. Çok net olarak söylebilirim ki yurt dışında yapılan lastik testleri rahatlıkla Sarıkamış’da yapılabilir.
Otomobil Adamlar ülkemizdeki üniversiteleri geziyor, otomobil tutkunu gençler ile bir araya geliyor. Turgut Yüksekdağ, Halit Bolkan, Hakan Girginer, Çınar Noyan ve Yalın Gülmez öğrenilerin sorunlarını yanıtlıyor, tecrübelerini onlara aktarıyor.  
Otomobil Adamlar otomobil tutkunu gençler ile bir araya gelmeye devam ediyor. Turgut Yüksekdağ, Halit Bolkan, Çınar Noyan, Hakan Girginer ve Yalın Gülmez Pamukkale Üniversitesinde gençler ile bir araya geldi.  

DS 4 ile Karadeniz

Tanıttığı her yeni model ile Premium segmentte kendisine çok daha fazl yer edinen DS’in DS 4 modelini Karadeniz yolunda kullanma şansı bulduk. İstanbul’dan başlayan yolcuğumuz Samsun üzerinden Rize Ayder Yaylasına kadar olan bir güzergahta asfalt dışındaki yollarda da devam etti. DS 4’ü tüm bu zorlu yollarda görme şansımız oldu.   DS yeni bir marka olarak
Tagged under: , , , ,
Porsche’nin lüks SUV segmentindeki modeli Yeni Cayenne’in tanıtımı gerçekleştirildiğiPorsche on Track etkinliğinde Porsche’nin Taycan, Panamera, Macan ve 718 modellerinin yanı sıra ikonik 911 modelinin farklı versiyonlarını, farklı parkurlarda test etme imkanı da sunuldu.   Etkinliğe AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ’da katıldı, Porsche’nin tüm modellerini test etme imkanı buldu Aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 26 ülkenin dahil olduğu
Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel, Bolu’da düzenlenen Petrol Ofisi Maxima 2023 Türkiye Ralli Şampiyonası 4. yarışı 100. Yıl Rallisi ve 2023 Türkiye Baja Şampiyonası 2. ayağı Baja Bolu 27-29 Ekim tarihleri arasında Bolu'da yapıldı. AutoClub bu yarışta da sponsorlardan birisi olarak servis alanında yerini aldı.
Tesla kullanıcıları İstanbul’da bir araya geldi. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Tesla kullanıcılarını bir araya getiren organizasyonlar düzenleniyor. Türkiye’de ilk kez düzenlenen ve Tesla Club Türkiye tarafından organize edilen organizasyona AutoClub olarak sponsor olduk. Tesla kullanıcılarına AutoClub ürün ve hizmetlerini anlattık.        

Vag Fest 2023

AutoClub her zaman olduğu gibi bu yıl da Volkswagen tutkunları ile bir aradaydı. Vag Fest 2023’e de ana sponsorlardan birisi olarak katılan AutoClub ekip halinde festivaldeydi.  

Otomobil Adamlar ODTÜ’de

AutoClub YouTube kanalında yaptıkları yayınlar ile otomobil tutkunlarının beğeni ile takip ettiği Turgut Yüksekdağ, Halit Bolkan ve Hakan Girginer ODTÜ MOST davetlisi olarak Ankara'da gençler ile buluştu.
Tagged under: ,
2023 Türkiye Ralli Şampiyonası'nın ikinci ayağı olan Yeşil Bursa Rallisi'nde zafere ulaşan ekip BC Vision'dan Burak Çukurova ve Burak Akçay oldu. AutoClub bu yarışta da servis alanında yerini aldı.

2022 – 42. İstanbul Rallisi

Shell Helix 2022 Türkiye Ralli Şampiyonası 6. ve son yarışı olan 42. İstanbul Rallisi’ni, Castrol Ford Team Türkiye’den Ali Türkkan-Burak Erdener ikilisi kazandı.  AutoClub her zaman olduğu gibi bu yarışta da servis alanında yerini aldı. 
Yarış pistlerinde başlayan ve şehir hayatına adapte olan yarım asırlık bir serüven… BMW M, 50. yılını kutluyor!
Tagged under: , ,
Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü tarafından düzenlenen 39.Kocaeli Büyükşehir Rallisi, 59 araç ve 138 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi. Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu TOSFED'in sponsorları arasında yer alan AutoClub bu organizasyonda da servis alanındaki yerini aldı.

VAG Fest 2022

Festivallere devam! AutoClub otomobil olan her yerde olmaya devam ediyor.  26 Haziran'da VAG Fest'teydik!
Tagged under: , , , ,
Shell Helix 2022 Türkiye Ralli Şampiyonası ikinci ayağı olan 46.Yeşil Bursa Rallisi Bursa'da yapıldı. Şampiyonanın sponsorları arasında yer alan AutoClub yine servis alanında yerini aldı.
Tagged under: , , ,

Japan Fest 2022

AutoClub'ın da ana sponsorlarından birisi olduğu Japon Otomobilciler Derneği'nin düzenlediği Japan Fest 2022 çok büyük bir katılımla 22 Mayıs Pazar günü Pendik'te yapıldı. 22 Mayıs 2022  Pazar günü İstanbul Pendik'te düzenlenen bu büyük organizasyonda Japon otomobil tutkunları bir araya geldi

2021 Yeşil Bursa Rallisi

Shell Helix 2021 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 3. ayağı olan BTSO 45.Yeşil Bursa Rallisi'ni, BC Vision Motorsport takımından Burak Çukurova-Burak Akçay ekibi kazandı. Yine BC Vision Motorsport takımından Buğra Banaz - Gürkal Menderes ikinci sırayı alırken Castrol Ford Team Türkiye takımından Ali Türkkan-Aras Dinçer üçüncü oldu. AutoClub her zaman olduğu gibi bu yarışta da servis alanında yerini aldı.
Dünya Ralli Şampiyonası WRC Rally Turkey 2020 Marmaris’te Yapıldı. AutoClub’ın da ana sponsorları arasında yer aldığı organizasyon 155 ülkede naklen yayınlandı.     Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenen 2020 FIA Dünya Ralli Şampiyonası (WRC) 5. yarışı Türkiye Rallisi, 19 ülkeden 130 sporcu ve 65 otomobilin katılımıyla 18-20 Eylül tarihlerinde Marmaris’te düzenlendi. 15 ülkeden toplam 105

AutoClub Uygulamalar

WRC – Rally Turkey 2019

Tagged under: , , ,

AutoClub Uygulama Merkezleri

AutoClub Uygulama Merkezleri

2019 AutoClub Bayi Toplantısı

2018 Yılının En İyi Bayileri

TOP