Pert - Ağır Hasar Kayıtlı Araç Alınır Mı?

İkinci el otomobil alımında yanıtı en çok aranan sorulardan birisi de "pert ya da ağır hasar kayıtlı araç alınır mı?" sorusu. 

 

AutoClub TV otomotiv sektörü ile ilgili en çok merak edilen soruların yanıtlarını aramaya devam ediyor. Detaylar yeni filmimizde.

 

Çok daha uygun fiyata çok daha iyi otomobil almak isteyenlerin tercihleri pert ya da ağır hasarlı otomobilleri almak oluyor. Pert ya da ağır hasar kaydı olan otomobilleri almak her ne kadar fiyat olarak cazip olsa da  birçok riski de beraberinde getiriyor.

 

AutoClub TV'deki son filmimizde "pert ya da ağır hasar kayıtlı araçları" alırken dikkat edilecek noktaları anlatmak yanında birçok sorunun da yanıtını veriyoruz.

 

Pert araç nedir?

 

Pert olmuş araç ile perte çıkarılmış araç arasındaki fark nedir?

 

Otomobiller neden perte çıkartılır?

 

Perte çıkarılmış otomobillerin yeniden toplanması sürecinde neler yaşanıyor?

 

Perte çıkarılmış otomobili siz toplayabilir misiniz?

 

başta olmak üzere birçok sorunun yanıtını bulabilirsiniz.

 

Filmde bu soruların yanıtlarını ararken son dönemde perte çıkarılmış bazı otomobillerin ekspertiz raporlarını da inceliyoruz. Bu raporlar üzerinden perte çıkarılmış hangi otomobillerin geri kazandırılabileceği konusunda da değerlendirmeler yapıyoruz.

 

Perte çıkarılmış Volkswagen Golf, BMW M6 Grand Coupe, Citroen C4 ve Audi A6 üzerinden yaptığımız değerlendirmelerle pert ve ağır hasarlı otomobiller alınır mı sorusunun yanıtını arıyoruz.,

 

Hoş Geldiniz
Menü