Lotus Evora 410 AutoClub Seramik Kaplama

Herkesin hayallerini süsleyen otomobiller AutoClub Seramik Kaplama uygulamasını tercih etmeye devam ediyor.


Son olarak Lotus Evora 410'da AutoClub Seramik Kaplama'yı tercih eden otomobiller arasına katıldı.

 

Her zaman en gözde otomobil markaları arasında yer alan Lotus'un son yıldızı Evora 410 'da uzun süreli koruma için AutoClub Seramik Kaplama uygulamasını tercih etti. 


AutoClub'ın en son teknoloji otomobil koruma ürünü olan AutoClub Seramik Kaplama büyük ilgi görmeye devam ediyor. Royal Motors tarafından Türkiye'ye getirilen Lotus'da yaklaşık 2 günlük bir uygulamanın ardından ilk günkü ışıltısını her gün yansıtacak bir koruma kalkanına sahip oldu.


Lotus Evora 410 sıfır kilometre bir otomobil olmasına karşın AutoClub Seramik Kaplama uygulamasının tüm aşamaları bu uygulamada eksiksiz olarak yapıldı. 


Konu ile ilgili hazırlanan filmde de üzerine basarak belirttiğimiz üzere kil uygulaması yapılmadan ne boya koruma uygulaması ne de seramik kaplama uygulaması yapmak mümkün olacaktır. Bu hem ikinci el hem de sıfır otomobiller için geçerlidir. Kil uygulaması ile otomobil yüzeyine yapışan tüm endüstriyel tozlar araç üzerinden temizlenmeden yapılacak bir uygulama otomobile yarar sağlamaz aksine zarar verir.


Sonrasında AutoClub'ın Japonya'dan ithal ettiği özel çizik giderici cilalar ile otomobil yüzeyindeki tüm kılcal çizikler giderildi. Burada dikkat edilmesi gereken kullanılan cilaların otomobilin boyasını aşındırmaması. Bunun için cila, kullanılan polisaj süngeri ve tabii ki ustalık büyük önem taşıyor.

 


Otomobil yüzeyinde ışığı 90 derecelik açı ile yansıtacak bir yüzey elde ettikten sonra yapılması gereken bir koruma ürünü ile bu parlaklığı çok uzun süreli olarak otomobil yüzeyinde kalıcı olmasını sağlamak. Bunun içinde AutoClub Seramik Kaplama ürününü kullanıyoruz.


İçeriğindeki %84 oranındaki silisyum oksit ile pazarda seramik kaplama ürünleri içinde kendine çok özel bir yer edinen AutoClub Seramik Kaplama esnek yapısı ile de otomobilin boyasını çatlatmıyor, deforme etmiyor. Esnek yapısı nedeni ile  seramik kaplama yüzeyinde oluşan çiziklerin bile kısa süreli bir cila işlemi ile giderilmesi mümkün olabiliyor.


Lotus Evora 410 AutoClub Seramik Kaplama ile koruma altında, detaylar AutoClub TV'de yayınlanan filmimizde... 

Hoş Geldiniz
Menü