Haberler
 • 15.12.2019

  Otomobil severler tarafından Samsun'un en çok tercih edilen car care markası olan AutoClub şimdi de ikinci bayisi ile çok daha fazla otomobil severe ulaşıyor.

   

  Hazırlık çalışmaları kısa sürede tamamlanacak olan yeni bayimiz yeni yıl ile birlikte hizmete girecek.

 • 15.12.2019

  AutoClub Kurtköy'de!

   

  İstanbul'un en önemli yaşam merkezlerinden birisi olan Kurtköy de artık AutoClub kalitesi ile tanışıyor. İmzalanan anlaşma ile AutoClub çok yakında Kurtköy'de hizmet vermeye başlıyor.

   

   

 • 02.12.2019

  AutoClub şimdi de İstanbul Sultanbeyli'de!

   

  Her geçen gün daha da büyüyen AutoClub yepyeni bayileri ile otomobil severlere artık çok daha yakın.

 • 17.11.2019

  AutoClub TV bilgilendirmeye devam ediyor.

   

  Göz açıp kapayıncaya kadar sürede gerçekleşen kazalarda otomobilin içine neler oluyor? Turgut Yüksekdağ ve Halit Bolkan AutoClubTV'de bu kez çok az konuşulan bu konuyu konuşuyor.

 • 14.11.2019

  AutoClub büyümeye devam ediyor. İmzalan anlaşma ile AutoClub artık İstanbul'un en özel noktalarından birinde daha hizmet vermeye başlıyor.

   

  İstanbul Acakent'te AutoClub kalitesi ile tanışıyor.

 • 28.10.2019

  AutoClub çok özel kampanyalara ile car care hizmetlerini otomobil severlere en uygun şartlar ile sunmaya devam ediyor.

   

  İkinci elin en önemli satış platformlarından arabam.com ile yaptığımız anlaşma ile ikinci el otomobil kullanıcıları için eski sahibinden iz bırakmayacak bir kampanyayı otomobil severlerin beğenisine sunuyoruz.

 • 28.10.2019

  AutoClub kadın girşimciler tarafından da en gözde iş fikirleri arasında yer almaya, yepyeni bayiler ile büyümeye devam ediyor. 

   

  İmzalana anlaşma ile Ispartakule'deki otomobillere kadın eli değiyor, AutoClub çok yakında Ispartakule'de hizmet vermeye başlıyor.

 • 28.10.2019

  Dizel otomobillerin en önemli sorunlarından birisi olan ve kullanıcılara ciddi masraflar açan dizel partikül filtresi sorıunları AutoClub TV'de konunun uzmanları tarafından tüm detayları ile değerlendirildi.

   

  AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ'ın bu kez konuğu Carbon Teknik Genel Müdürü Fatih Dizdar'dı.

 • 23.10.2019

  AutoClub işbirliği anlaşmalarına bir yenisini daha ekliyor; AutoClub & Aytemiz kampanyası başlıyor.

   

  Akaryakıt sektörünün yükselen markalarından birisi olan Aytemiz'in sadakata kartı Aytemiz Kart ile artık AutoClub uygulamaları çok daha avantajlı.

 • 23.10.2019

  Türkiye Ralli Şampiyonası'nın 6. ayağı olan Ford Otosan Kocaeli Rallisi'nde zafer Murat Bostancı - Onur Vatansever ikilisinin oldu.

   

  AutoClub'ın da her zaman olduğu gibi sponsorları arasında yer aldığı yarış Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü tarafından Ford Otosan ana sponsorluğunda yapıldı.

 • 23.10.2019

  AutoClub TV'de sektörde konululmayanları konuşmaya devam ediyoruz.

   

  Kaza sonrasında olulan araç değer kaybının sigorta şirketlerinden alınması konusundaki tüm bilinmeyenleri Piasis Yönetim Kurulu Üyesi Burçin Özkaçan ile konuştuk.

 • 26.09.2019

  AutoClub büyümeye devam ediyor!

   

  İmzalanan anlaşma ile doğunun incisi Malatya'da da otomobil severelere hizmet vermeye başlıyoruz.

Hoş Geldiniz
Menü