Dizel Partikül Filtresi Arızasına Servet Ödemeyin

 

Dizel otomobillerin en önemli sorunlarından birisi olan ve kullanıcılara ciddi masraflar açan dizel partikül filtresi sorıunları AutoClub TV'de konunun uzmanları tarafından tüm detayları ile değerlendirildi.

 

AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ'ın bu kez konuğu Carbon Teknik Genel Müdürü Fatih Dizdar'dı.

 

Dizel otomobil kullanıcılarının korkulu rüyası olan partikül filtresi sorunları her geçen gün daha da artıyor. Dizel araçların çevreye zararını en aza indiren dizel partikül filtrelerinin dolması ile birlikte araçlarda ciddi problemleri de beraberinde getiriyor.

 

Dizel partikül filtreleri sorunlarının çözümü için bugüne kadarki süreçte değişim dışında bir alternatif olmamakla birlikte son dönemde geliştirilen temizleme yöntemleri kullanıcılar için bir anlamda kurtarıcı oldu.

 

Türkiye'de yakıt sistemleri konusundaki en yetkin isimlerden birisi olan Yüksek Makine Mühendisi Fatih Dizdar bu alanda yaptığı çalışmalar ile dikkat çekiyor. Karbon Teknik olarak uzun süredir bu konuda çalışmalar yapan Fatih Dizdar geliştirdiği sistemleri AutoClub TV'de anlattı.

 

Rejenarasyon, aktif rejenerasyon, pasif rejenerasyon gibi temizleme yöntemleri dışında pazarda üretilen alternatif ve araca zarar veren yöntemlerin de konuşulduğu programda kullanıcılara tüm süreçler anlatılıyor.

 

AutoClub TV otomobil kullanıcılarına mininum maliyet ile maksimum fayda sağlayacak çözümleri anlatmaya devam edecek.

Hoş Geldiniz
Menü