AutoClub Hakkında

İnternetin yeni yeni popüler olmaya başladığı, sosyal medyanın ise hayatımıza henüz girmediği 2004 yılında otomobil tutkunlarının buluşma noktası olarak doğan ve kısa sürede ulaştığı 100.000’e yakın üye ile adeta bir fenomen hale gelen AutoClub ya da kısa adı ile ACT (AutoClub Turkey) düzenlediği unutulmaz aktiviteler, organizasyonlar ile Türkiye’nin Otomobil Kulübü olmayı başarmıştı.

AutoClub 2013 yılında ise internet üzerinde elde ettiği başarıyı çok daha farklı bir platforma taşıyarak “Otomobilinizin Geleceği Çok Parlak” sloganı ile care sektöründe markalaşma yoluna gitti.

Car care sektöründe bugüne kadar gerçekleştirmiş birçok önemli projeyi hayata geçirmiş çok önemli bir ekip ile yola çıkan AutoClub kısa sürede çok hızlı bir büyüme gerçekleştirdi.

Çok kısa süre içinde car care sektörü için birçok yeniliği hayata geçiren AutoClub İstanbul Maltepe’de car care sektörünün en büyük eğitim merkezini kurarken “oto kuaför” olarak anılan sektöre bir kimlik kazandırma çabalarının da temelini atmış oldu.

Türkiye’nin hemen hemen her noktasında açılan AutoClub Uygulama Merkez’leri ile otomobilseverlere hizmet veren AutoClub kısa süre içinde birçok önemli anlaşmaya imza atarak müşterilerine her zaman en iyileri sunmaya devam ediyor.

Car care sektörü için her gün farklı bir yeniliği müşterilerine sunmaya çalışan AutoClub’ın web sitesi üzerinden ürün ve hizmetlerimize ulaşabilir, Onno Usta ve Halil Usta'dan otomobilinizle ilgili aklınızdaki soruların yanıtlarını alabilir, Türkiye'nin en çok takip edilen sosyal medya sayfalarında istediğiniz her türlü bilgiye en kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Hep beraber daha parlak bir geleceğe doğru...

AutoClub Team

Turgut Yüksekdağ

Genel Müdür

20 Yılı üst düzey yönetici olarak geçen 31 yıllık otomotiv tecrübesi.

Mercedes Benz, Lamborghini ve Hyundai’de otomotivin hemen hemen tüm birimlerinde aktif olarak görev aldıktan sonra Arexons ile başlayan car care macerasında sektörün en önemli markalarından birinsde tüm operasyonlardan sorumlu olarak geçen 10 yıl.

2003-2013 yılları arasında car care sektörüne kazandırılmış olan yeniliklerin hemen hemen hepsine imza atan Turgut Yüksekdağ buna rağmen en çok hazırladığı eğitim programları ve yetiştirdiği personeller ile anılmak istiyor.

Kazandığı birçok ödül yanında 2007 yılında Yılın Satış Ödülünü de alan Turgut Yüksekdağ yazdığı iki kitapla da dikkati çekiyor.

Yazmak en büyük hobisi. Haftalık gazetelerde ve birçok internet sitesinde yazıları yayınlanan Turgut Yüksekdağ oluşturduğu ve ACTeam adını verdiği ekibin sadece Türkiye’de değil tüm dünyadaki en başarılı ekip olduğunu düşünüyor.

AutoClub’ın iş hayatındaki son nokta olduğunu düşünen Turgut Yüksekdağ ACTeam ile birlikte sektörde tüm yapılmayanları, yapılamayanları yapacağına inanıyor. Ekibi içindeki adı tahmin edileceği üzere Boss.

Halil İbrahim Akalın

Eğitim Müdürü

Car care sektöründe eğitim denince akla ilk gelen isim Halil Akalın. Bugün sektörde yer alan birçok çalışanın ustası, öğretmeni. Verdiği eğitimlerin sayısını kendisi bile hatırlamayan Halil’in şirket içindeki adı doğal olarak; Master. Türkiye’de söylendiği gibi değil de Alman’ların söylediği gibi uzatarak Mayyyster denmesini çok daha fazla tercih ediyor.

1995 yılından beri car care sektörü içinde yer alan Halil Akalın’da Sonax’ta uzun yıllar Turgut Yüksekdağ’ın ekibinde yer aldı.

Sadece Türkiye’de değil dünyada da haklı bir isim yapmış olan Halil sektörün en sevilen isimleri arasında yer alıyor. Bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi, eğitimlerdeki tatlı-sert tavrı, çalışkanlığı, kendine özgü kelime ve cümleleri, anlatım tarzı ile başlı başına bir ekol Halil Akalın.

Onu otomobile uygulama yaparken izlerken bile farkını anlayabiliyorsunuz.

Yeni dönemde sadece AutoClub’ın değil tüm sektörün eğitimciliği gibi zor bir göreve soyunan Halil çalışkanlığı ile bu işin de üstesinden rahatlıkla gelecek bir potansiyele sahip.

Halil İbrahim Akalın / 20.06.1974 - 07.04.2014 / Unutulmayacaksın Master...

Erdal İzgi

Reklam ve Halkla İlişkiler

Resim yapıyor, heykel yapıyor, karakalem çalışıyor, grafik yapıyor, yapıyor, yapıyor. Siz istiyorsunuz o yapıyor. Ekibin içindeki adı gibi gerçek bir Üstad.

AutoClub’ın tüm grafik, tasarım çalışmalarını hazırlayan Erdal İzgi aynı çalışmaları bayiler için de hazırlıyor.

Kuruluş aşamasında tüm bayilerin görsel çalışmaları yanında proje çizimlerini de yapan Üstad'ı her an sahada görmek mümkün.

Ekibin abisi, ekibin en karizmatik, en yakışıklı adamı.

Kişisel sergileri, ve birçok ödülü olan Erdal İzgi’nin yaptığı çalışmaları yıllardır birçok kampanya çalışmasında gördünüz aslında.

Fırsat bulduğunda doğa yürüyüşlerinde ya da bir sergide göreceğiniz Erdal İzgi’nin herşeye olan muhalifliği de dillere destan.

Özellikle AutoClub logosunun doğru kullanılması konusunda çok hassas.

AutoClub’ın tüm reklam çalışmaları Erdal İzgi’ye emanet

Ali Yüksekdağ

Eğitim Merkezi Müdürü

Onu tarif edebilcek en kısa cümle; Sakin Güç.

Kabul etmek gerekir ki şirketin üst kademelerinde tanıdığı isimler var ama hiçbir zaman bunu kullanma gereğini hissetmediğinin de altını çizerek belirtmek gerek. "İşi ver, unut" türünden bir çalışma anlayışı var.

20 Yıllık bir otomotiv tecrübesini AutoClub ile paylaşıyor olması bizim için çok büyük bir şans. Bu nedenle hep zor, problemli, çözümü güç noktalarda görevlendiriliyor olduğunu belki kendisi de bilmiyor. Çünkü çözüyor.

Gün biter, notlar toparlanır, raporlar yapılır ve mail gönderilir. Ali'den mail gelmeden Doğuş Oto'da iş bitmemiştir.

Saat? Saate bakmaz, işe bakar.

Onun için iş dışında dünya Eren, Arda ve Beşiktaş demektir. Sektörün en önemli isimlerinde birisi olarak bizimle birlikte olması her zaman bize büyük güven veriyor.

Mesut Bümen

PDR Eğitim Müdürü

Dolu hasarı, boyasız göçük düzletme dediğinizde Türkiye'de akla ilk gelen isimlerden birisi Mesut.

AutoClub uygulama portföyünün geliştirilmesi konusundaki en önemli adımlarından birisi de dolu hasarı, boyasız göçük tamiri uygulamaları. Kısa süre içinde tüm bayilerimizde hayata geçmesini hedeflediğimiz bu uygulamanın tüm planlaması ve eğitim programı Mesut Bümen tarafından gerçekleştiriliyor.

Bugüne kadar sektöre onlarca isim kazandıran Mesut'un katılımı ile AutoClub çok daha güçlendi.

Ülkemizde yaşanan dolu yağışları sonrasında daha da değer kazanan bu uygulama portföyünün AutoClub Uygulama Merkezlerinde geliştirilmesi konusunda çalışan Mesut'un yetiştirdiği personeller çok yakında sektördeki bu açığı da kapatacaktır.

AutoClub içinde sessiz bir devrim gerçekleştiren Mesut ile yeni dönemde AutoClub daha da güçlü.

Nazan Arıcan

Satış Destek

"AutoClub Buyrun" diye açılan telefonun öbür ucundaki ses olarak tanınıyor ilk olarak. Sonra da AutoClub'daki tüm birimler arasındaki bağlantı olduğunu hissediyorsunuz.

Nazan'a uğramadan AutoClub'da bir yerden bir yere ulaşmak mümkün değil.

Sakin, rahat ve her zaman huzurlu. Şu ana kadar kimse yüksek ses tonunu duymadı, böyle giderse duyamayacak da.

Güler yüzü ve sakinliği ses tonuna da yansıyan Nazan AutoClub'ın ilk tanışılan yüzü, ilk tanışılan sesi olma özelliği bizim için de büyük bir avantaj.

İşe ilk başladığı gün ile bugünü arasında çok büyük bir fark olması onun en büyük artısını da gözler önüne seriyor.

Özellikle geçen yıl katıldığı eğitim programında elde ettiği başarı ve gelişim hala dillerde.

 

Kısa sürde kendini tüm AutoClub Ailesi'ne kabul ettiren Nazan bugün şirketin olmazsa olmazlarından birisi.

TOP