14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyasına Büyük İlgi

AutoClub'ın 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası otomobil severlerden çok büyük ilgi gördü. 


AutoClub Seramik Kaplama yaptıran herkese 2 kişilik Antalya veya İstanbul'da 2 gece 3 gün tatil hediye ettiğimiz kampanyamızda artık son günler.


Car care sektörü için yine bir ilk olan ve AutoClub tarafından hayata geçirilen 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası otomobil severlerin çok büyük ilgisi ile karşılaştı. Otomobiline seramik kaplama uygulaması yaptırmayı düşünenler otomobillerini Türkiye'nin en özel car care uygulama merkezlerinde profesyonel personellere emanet etmenin rahatlığını yaşarken bir yandan da Antalya veya İstanbul'da 2 gece 3 gün tatil mutluluğunu elde etti.


Antalya'da Sherwood (Lara - Belek - Kemer), İstanbul'da Momonto otellerinde geçerli olan kampanyamızın ilk gününden itibaren bayilerimize çok büyük bir talep oldu. Bunun yanında kampanya sosyal medyada da büyük yankı buldu.


AutoClub Uygulama Merkezlerinde seramik kaplama uygulaması yaptırarak 14 Şubat'a kadar bu kampanyadan faydalanan müşterilerimiz artık 30 Nisan tarihine kadar takvimlerinden uygun olan tarihi seçiyor, tatil programlarını yapıyor.


Kampanya için artık son 3 gün...

Hoş Geldiniz
Menü