Yeni Bayi! AutoClub Uşak'ta!

AutoClub çok yakında Uşak'ta.


2018 yılında da büyümesini devam ettiren AutoClub çok yakında Uşak'lı otomobil severlerin otomobilleri için de en özel uygulamaları sunacak.


2017 yılını rekor bir büyüme ile tamamlayan AutoClub 2018 yılında da büyümesini sürdürüyor. İmzalanan anlaşma ile artık Uşak'lı otomobil severlere de hizmet vermeye başlıyoruz.


Uzun süredir görüşmeler devam eden Uşak'ta Ahmet İnce yönetiminde profesyonel bir ekip ile hizmet vereceğiz. Yaklaşık 1.200 metrekarelik bir tesiste sunacağımız AutoClub hizmetleri için alt yapı ve tadilat çalışmaları devam ediyor. AutoClub'ın tüm hizmetlerinin sunulacağı tesis bölgesinde birçok ilki de barındıracak.


AutoClub Anadolu olarak hizmet verecek olan yeni bayiimizin eğitim çalışmaları da aralıksız devam ediyor.

 


AutoClub Ailesi içinde yer aldıkları için çok mutlu olduklarını söyleyen Ahmet İnce ailece olarak çok uzun yıllardır otomotiv sektörü içinde yer aldıklarını ve yeni dönemde otomotiv sektörünün yükselen yıldızı olarak gördükleri AutoClub çatısı altında çalışmaktan dolayı da heyecanlı olduklarını belirtti. Çalışmaları Mart ayının ilk haftasına yetiştirmeye çalıştıklarını söyleyen Ahmet İnce AutoClub Anadolu'nun sadece Uşak'a da değil tüö bölgeye car care hizmeti vereceğini düşündüğünü belirtti.


Kamikaze Boya Koruma, AutoClub Seramik Kaplama, Nano Boya Koruma, Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon, Motor Temizleme, Klima Temizleme başta olmak üzere tüm uygulamalar AutoClub Anadolu'nun profesyonel ekipleri tarafından yapılacak.


AutoClub Anadolu'nun kendilerine büyük güç katacağını belirten AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ açılacak tesisin AutoClub'ın büyüme stratejisine uygun olduğunu ve tam anlamı ile bir otomobil merkezi olacağını belirtti. Ahmet İnce ve Ailesi'nin çok uzun yıllardır otomotiv sektörünün içinde yer aldığını ve bugüne kadar ki tecrübelerini AutoClub'a aktaracaklarına inandığını belirten Yüksekdağ Uşak ile birlikte çok daha fazla güçlendiklerini belirtti.


Tadilat ve hazırlık çalışmalarının 15 Mart tarihine kadar tamamlanması hedeflenen AutoClub Anadolu'nun iletişim bilgileri;

 

https://www.autoclub.com.tr/bayi-70/autoclub-anadolu/

Hoş Geldiniz
Menü