Yeni Bayi! AutoClub Şişli Kuştepe'de!

Ürünleri, uygulamaları, kampanyaları ile büyük ilgi görmeye devam eden ve Temmuz ayında 423 bayilik başvurusu alarak bu alanda tüm zamanların rekorunu kıran  AutoClub Ailesi<'ne yeni bayiler katılmaya devam ediyor.

 

Titizlikle değerlendirilen başvuruların ardından aramıza yepyeni bayiler katılıyor, AutoClub büyüyor. İmzalanan anlaşma ile AutoClub Şişli - Kuştepe'de!

 

2017 yılında 17. bayilik anlaşmasına imza atan AutoClub niteliksel olduğu kadar niceliksel olarak da car care sektörünü ileriye taşımaya devam ediyor.

 

2017 yılında bugüne kadar;

AutoClub Sancaktepe - İstanbul Sancaktepe
AutoClub Serans - Ankara Çayyolu
AutoClub Ritim - İstanbul Maltepe
AutoClub Konya Garage - Konya
AutoClub Fenerbahçe - Kadıköy
AutoClub Erz - Erzurum
AutoClub Cvs - İstanbul Pendik
AutoClub Fulya - İstanbul Fulya
AutoClub Seyrantepe - İstanbul Seyrantepe
AutoClub Cadde - Erzincan
AutoClub CarMahal - Van
AutoClub Bahçeşehir - İstanbul Bahçeşehir
AutoClub Diyarbakır - Diyarbakır
AutoClub Karya 29 - Bursa
AutoClub GoldPark - Mersin
AutoClub Otoport - İstanbul Haramidere
anlaşmalarına imza atan AutoClub şimdi de İstanbul Şişli - Kuştepe'de!

 

İstanbul'un son dönemde en çok gelişen bölgeleri arasında yer alan ve ardı ardına çok özel projelerin yükseldiği Kuştepe'de Bilgi Üniversitesi'nin hemen yanında faaliyet gösterecek AutoClub Bilgi ile bu yıl ki 17. bayilik anlaşmamıza da imza atmış oluyoruz.

 

Otomotiv sektörünün satış organizasyonunda yaptığı çok özel çalışmalar ile adından söz ettiren kaya Şentürk yönetiminde profesyonel bir ekip tarafından hizmet verecek AutoClub Bilgi'nin 4 Eylül tarihinde hizmet vermeye başlaması planlanıyor.

 

AutoClub Bilgi ile otomotiv sektöründe kulvar değiştiren ve bugüne kadar elde ettiği bilgi birikimini car care sektörü için kullanmaya başlayacak olan Kaya Şentürk Mecidiyeköy'den Taksim'e kadar olan bölgede üst düzey car care hizmeti veren bir işletme olmadığını ve AutoClub Bilgi olarak bu açığı kapatmak istediklerini belirtti.

 

Kuştepe'nin kısa süre içinde çehresinin değiştiğini ve önümüzdeki yıllarda çok daha büyük değişim olmasını beklediklerini belirten Kaya Şentürk AutoClub gibi çok önemli bir markanın bu bölgede olmasının bu değişime katkıda bulunacağını belirtti.

 

AutoClub'ın tüm ürün ve hizmet portföyünün sunulacağı AutoClub Bilgi 4 Eylül'den itibaren kapılarını açıyor.

 

AutoClub Bilgi iletişim bilgileri;

https://www.autoclub.com.tr/bayi-60/autoclub-bilgi-sisli-kustepe/

 

Hoş Geldiniz
Menü