Yeni Bayi! AutoClub Sakarya'da!

 

AutoClub büyümeye devam ediyor.

 

İmzalanan anlaşma ile AutoClub artık Türkiye'nin otomobil başkentlerinden Sakarya'da otomobil severlere hizmet vermeye başlıyor.

 

Kurulduğu ilk günden itibaren büyüyen Türkiye'nin car care markası AutoClub yepyeni bayileri ile otomobil severlere ulaşmaya devam ediyor. Dünyanın birçok ülkesinden gelen markalara karşı bir Türk markası olarak ortaya çıkan ve 6. yılında sektörün en büyüğü olan AutoClub'a olan yatırımcı ilgisi 2019 yılında da sürüyor. Türkiye'nin birçok bölgesinden bayilik başvurusu alan AutoClub titiz bir araştırmanın sonunda AutoClub Ailesi'ne yepyeni bayilikler katmanın mutluluğunu yaşıyor.

 

Uzun süredir devam eden görüşmelerin sonunda Sakarya'da AutoClub markasını en iyi şekilde temsil edeceğine inandığımız Bülent Başar - Özcan Öztan ve profesyonel ekipleri ile işbirliğinin başlaması konusunda anlaşma imzalandı.

 

 

Hazırlık ve eğitim sürecinin ardından  10 Temmuz itibarı ile faaliyetlerine başlaması planlanan AutoClub Sakarya'nın ortaklarından Bülent Başar bu sektöre yatırım yapmayı ve bu yatırımı AutoClub markası ile yapmayı çok uzun süredir düşündüğünü ve bugün hayalini gerçekleştirdiği için çok mutlu olduğunu belirtti. AutoClub'a ilk başvurusunu yaklaşık 1 yıl önce yaptığını belirtne Başar uygun ortamın sağlanabilmesi için her iki tarafın da çok titiz bir çalışma yürüttüğünü ve bugün geline noktada sadecd Sakarya için değil tüm bölge için örnek olacak bir işletmenin alt yapısının hazırlandığını söyledi.

 

AutoClub Sakarya'nın diğer ortağı Özcan Öztan ise uzun yıllar yurt dışında cam filmi ve araç kaplama alanında çalıştığını ve elde ettiiği tecrübeleri artık Sakarya'lı otomobil severler için kullacağını ve bundan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Bir an önce işe başlamk için sabırsızlandıklarını belirten Öztan AutoClub'ın en iyi bayilerinden birisi olmayı amaçladıklarını söyledi.

 

AutoClub'ın tüm hizmet portföyünün sunulacağı AutoClub Sakarya'da tüm kampanyalarımız da geçerli olacak.

 

AutoClub Sakarya iletişim bilgileri;  https://www.autoclub.com.tr/bayi-104/autoclub-sakarya/

Hoş Geldiniz
Menü