Yeni Bayi! AutoClub Otoport'ta!

Türkiye'nin her bölgesinde açtığı uygulama merkezleri ile car care sektöründeki büyümesini sürdüren AutoClub çok özel bir bayilik anlaşmasına daha imza attı. 

 

İstanbul Haramidere'de otomobil avm olarak hizmet veren Otoport'da AutoClub'ı tercih etti. İmzalanan anlaşma ile AutoClub çok yakında Otoport'ta.

 

Yüzlerce otomobil firmasının hizmet verdiği Otoport özellikle ikinci el otomobil satışı konusunda sadece Türkiye'nin değil Avrupa'nın sayılı komplekslerinden birisi olma özelliğini taşıyor. Her gün 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmet veren Otoport'ta yer alan tüm firmalara car care hizmeti verecek olan AutoClub Otoport için imzalanan anlaşma sonrası hemen kurulum ve eğitim çalışmaları başladı.

 

 

Otomotiv sektöründe birçok firmada çok önemli görevlerde yer alan Serkan Ergül yönetiminde profesyonel bir kadro ile hizmet verecek olan AutoClub Otoport'un 4 Eylül tarihine kadar tüm eksikliklerini tamamlayarak otomobil severlere hizmet vermesini planlıyoruz.

 

Otoport dışında bulunduğu bölgede de önemli bir eksikliği giderek olan AutoClub Otoport'ta ürün ve uygulama portföyümüzde yer alan tüm hizmetler yer alacak. Otoport'ta öncelikli olarak ikinci el hazırlık ve detaylı iç temizlik hizmetleri sunulacak olsa da Kamikaze Boya Koruma, Seramik Kaplama, Nano Boya Koruma, Cam Filmi, Araç Kaplama, Boyasız Göçük Düzeltme hizmetleri de verilecek.

 

AutoClub'ın Turkcell, Arabam.com, Yemek Sepeti, n11 kampanyaları da AutoClub Otoport'ta geçerli olacak. 

 

AutoClub Otoport'un sahibi Serkan Ergül her geçen gün daha da büyük ilgi gören ve kendi alanında ilkleri gerçekleştiren Otoport'a AutoClub gibi çok önemli bir markayı kazandırmış olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtirken AutoClub'ın hizmet kalitesini bir an önce Otoport müşterileri ile buluşturmak istediğini söyledi. 

 

AutoClub'ı ve yaptığı çalışmaları sektörün içinde yer aldığı için takip ettiğini belirten Serkan Ergül geçen 4 yıllık sürede yapılan çalışmaların ve AutoClub'ın yükselişinin herkes tarafından takdir edildiğini belirtti. 

 

AutoClub Otoport anlaşması ile ilgili konuşan AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ'da bu çok özel proje içinde yer almaktan dolayı çok mutlu olduklarını ve hem Serkan Ergül'le hem de Otorport yönetimi ile çok önemli çalışmalara imza atmayı umduğunu belirtti.

 

AutoClub Otoport iletişim bilgileri;

 

https://www.autoclub.com.tr/bayi-61/autoclub-otoport-haramidere/

Hoş Geldiniz
Menü