Yeni Bayi! AutoClub Maslak'ta!

Türkiye'de otomotiv sektörünün kalbinin attığı yer Maslak'ta da artık AutoClub var.

 

1.100 metrekarelik kullanım alanı ile Maslak ve bölgesindeki en büyük, en özel car care merkezi yine AutoClub markası altında otomobil severler ile buluşuyor.

 

Türkiye'nin her bölgesinde birbirinden özel uygulama merkezleri açmaya devam eden AutoClub 2017 yılının en özel bayilerinden birini de Maslak'ta açıyor. Sadece İstanbul'un değil Türkiye'nin otomotivdeki kalbi olan Maslak'ta tüm otomobil markalarının yetkili, özel servisleri yanında lastikten aküye, aksesuardan yedek parçaya kadar hizmet veren yüzlerce işletme bulunuyor.

 

Car care sektöründeki rakiplerimizin de bayiliklerinin bulunduğu Maslak'ta AutoClub olarak bugüne kadar yapılmış olanlardan çok daha farklı bir uygulama merkezi hedeflediğimiz için çok titiz bir çalışma yürüttük. AutoClub'ın tüm uygulamaları yanında yeni dönemde ağırlık vereceği mini onarım üzerine de hizmet vermesini planladığımız AutoClub Maslak için en uygun noktayı bulmaya çalıştık.

 

Yapılan titiz çalışmaların sonunda Maslak bölgesinin en büyük car care uygulama merkezinin kurulması için gerekli tüm imzalar atıldı, anlaşma tamamladı. Kısa süre içinde tamamlanması planlanan hazırlık çalışmalarının ardından 1.100 metrekarelik kullanım alanı, tüm hizmetleri kusursuz bir şekilde sunacak profesyonel ekibi ile Maslak ve bölgesinde birçok ilki müşterilerine sunacak olan AutoClub Maslak faaliyetlerine başlayacak.

 

AutoClub Maslak'ta profesyonel bir ekip ile hizmet verecek olan yeni bayiimiz Yavuz Selim Bakırcı çok uzun süredir Maslak'ta otomotiv sektörü üzerine hizmet verdiğini ve bu süre içinde car care sektöründeki boşluğu fazlasıyla gördüğünü belirterek bugüne kadar yapılanlardan çok daha farklı bir çalışmayı hayata geçirmeyi hedeflediğini belirtti. 

 

Kurulduğu günden beri AutoClub'ı takip ettiğini belirten Yavuz Selim Bakırcı hedeflediği mükemmel hizmeti sunabilecek tek marka olarak gördüğü AutoClub ile yola çıktığı için çok mutlu olduğunu belirtti.

 

AutoClub Maslak ile birlikte çok daha güçlü olduklarını belirten AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ ise Maslak bölgesinin eskiden sadece oto sanayi ile anıldığını oysa son dönemde yapılan lüks konutlar ile bu çehrenin tamamen değiştiğini ve oluşan yeni müşteri profili için  de AutoClub Maslak'ın en önemli car care seçeneği olduğunu belirttiği.

 

AutoClub Maslak'ın çok büyük bir yatırım olduğunu belirten Yüksekdağ AutoClub olarak yaptıkları çalışmalar ile sektörün artık oto yıkama-oto kuaför eksininden çıktığını ve yüksek yatırım yapılabilir bir sektör olarak görüldüğünü belirtti.

 

Hazırlık çalışmalarının ardından 1 Kasım tarihinde hizmete açılması hedeflenen AutoClub Maslak'a, Sn. Yavuz Selim Bakırcı'ya ve tüm ekibe AutoClub Ailesi'ne hoşgeldin diyor, başarılar diliyoruz.

 

AutoClub Maslak İletişim Bilgileri;

https://www.autoclub.com.tr/bayi-65/autoclub-maslak/

Hoş Geldiniz
Menü