Yeni Bayi! AutoClub Kocaeli'de!

Kocaeli'de car care sektörüne kadın eli değiyor.

 

İmzalanan anlaşma ile AutoClub artık Kocaeli'de!

 

 

Kocaeli gibi çok önemli bir bölgeyi kadın eline teslim ediyoruz. AutoClub Premium çok yakında Betül Çoban yönetiminde profesyonel bir kadro ile Kocaeli'li otomobil severlere hizmet vermeye başlıyor.

 

Hazırlık çalışmaları devam AutoClub Premium yaklaşık 600 metrekarelik bir uygulama alanında otomobil severlere hizmet verecek.

 

AutoClub'ın tüm ürün ve uygulamalarının yer alacağı AutoClub Premium özel bir konseptte hazırlanıyor. Müşterileri için birçok ayrıcalığı sunmayı hedefleyen AutoClub Premium çocuk oyun alanlarına kadar birçok ayrıcalığı sunmayı hedefliyor.

 

AutoClub Premium işletmecisi Betül Çoban "AutoClub'ı Kocaeli'de temsil etmek için sabırsızlıklarını söyledi. Betül Çoban bu işletme ile birlikte hayallerini gerçekleştirmeyi hedeflediklerini bu hedef doğrultusunda çok çalıştıklarını belirtti. Yakında kadınların bu sektörde daha fazla yer alacağını umut ettiğini belirten Çoban Şubat ayı içerisinde faaliyete geçmeyi planladıklarını" belirtti.

 

AutoClub Premium'un bayii ağı içerisinde çok özel bir yer kaplayacağını belirten AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ yeni açılan her AutoClub'un car care sektöründe çıtayı daha da yukarı çıkardığını söyledi. 

 

AutoClub Premium iletişim bilgileri;

https://www.autoclub.com.tr/bayi-73/autoclub-premium/

 

Hoş Geldiniz
Menü