Yeni Bayi! AutoClub İzmir Alsancak'ta!

Her geçen gün daha da büyüyen AutoClub İzmir Alsancak'ta da otomobil severler ile buluşuyor. 

 

İzmir'den uzun süredir gelen ikinci bayilik istekleri AutoClub Alsancak ile karşılığını buluyor, AutoClub Alsancak çok yakında açılıyor.

 

İzmir ve bölgesinde uzun yıllardır car care sektörüne öncülük eden ve genç girişimcileri ile dikkati çeken Alsancak Uygulama Merkezi bölgenin gelişen yapısına uygun olarak kapsamlı bir yenilenme çalışmasına girdi. Projesi çizilen ve çok kısa süre içerisinde başlayacak tadilat çalışmaları sonrasında car care sektörünün sadece İzmir'de değil tüm Ege Bölgesindeki en önemli noktalarından birisi olacak olan Alsancak Uygulama Merkezi bu yeni dönemde AutoClub ile yola devam etme kararı aldı.

 

Konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunana AutoClub Alsancak'ın ortağı Gökhan Akın uzun yıllardır sektörün içinde olduklarını ve artık bir değişime ihtiyaç duyduklarını belirtti. Bugüne kadar farklı bir tabela altında hizmet veriyor olsalar da AutoClub'ın gelişimini çok yakından takip ettiklerini belirten Gökhan Akın İzmir'de car care sektöründe bugüne kadar yaptıkları çalışmaları çok daha ileriye götürecek projeleri olduğunu ve bu projeleri ancak AutoClub ile gerçekleştirebileceklerine inandıklarını söyledi.

 

AutoClub Alsancak ile birlikte Ege Bölgesinde birçok farklı çalışmayı da hayata geçirmeyi planladıklarını söyleyen AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ bu birlikteliğin her iki tarafa da büyük güç katacağına inandığını söyledi. AutoClub Alsancak ile birlikte yapacakları yeni projelerin heyecanını şimdiden yaşadığını belirten Yüksekdağ bu ay sonu itibarı ile hazırlık çalışmalarını bitirerek otomobil severlere İzmir'de ikinci bir uygulama noktası sunmayı hedeflediklerini belirtti.

 

1 Ekim tarihine kadar hazırlık çalışmalarının tamamlanması hedeflene AutoClub Alsancak'ta Kamikaze Boya Koruma, Seramik Kaplama, Nano Boya Koruma, Detaylı İç Temizlik, Cam Filmi, Kaput Filmi, Araç Kaplama, Boyasız Göçük Düzeltme, Oto Yıkama uygulamaları başta olmak üzere AutoClub'ın tüm uygulama portföyü yer alacak.

 

AutoClub'ın büyük ilgi gören kampanyalarının da eksiksiz olarak uygulanacağı AutoClub Alsancak'ın iletişim bilgileri;

https://www.autoclub.com.tr/bayi-64/autoclub-alsancak/

Hoş Geldiniz
Menü