Yeni Bayi! AutoClub İstanbul Göztepe'de!

AutoClub  bayi ağına çok özel bir bayii daha katılıyor. İstanbul'un en çok tercih edilen ve en yoğun car care noktalarından birisi daha AutoClub'ı tercih etti.


İmzalanan anlaşma ile AutoClub çok yakında Göztepe'de otomobil severlere hizmet vermeye başlıyor!


AutoClub her geçen gün büyümeye devam ediyor. Türkiye'nin her bölgesinden gelen bayilik başvurularını titizlikle değerlendirilerek car care sektörüne çok özel noktalar kazandıran AutoClub İstanbul Göztepe'de de çok özel bir bayii ile çok yakında tüm uygulamaları ile hizmet vermeye başlıyor.


Sedat Akdemir yönetiminde profesyonel bir kadro ile günde yaklaşık 800 otomobile hizmet veren ve İstanbul'un en yoğun uygulama merkezlerinden birisi olan işletme yapılan hazırlık çalışmalarının ardından kapılarını AutoClub olarak açmaya hazırlanıyor.


AutoClub'a büyük güç katacak yeni bayiimiz AutoClub Göztepe adı ile hizmet verecek.


AutoClub Ailesi'ne katılan Sedat Akdemir uzun yıllardır car care sektörü içinde hizmet verdiklerini ve her gün çok büyük bir müşteri sayısına ulaştıklarını belirterek AutoClub ile birlikte yeni bir döneme başlayacaklarını belirtti.


AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ ise AutoClub'ın her geçen gün büyüdüğünü ve AutoClub Göztepe ile çok daha fazla güçlendiklerini belirtti.


2018 yılında da yeni bayileri ile çok daha fazla güçlendiklerini belirten Yüksekdağ yıl sonuna kadar birçok bölgede yeni bayilerin AutoClub Ailesi'ne katılacağını belirtti.


Yeni bayiimize AutoClub Ailesi'ne hoşgeldin diyor, başarılar diliyoruz.


AutoClub Göztepe iletişim bilgileri;

 

Hoş Geldiniz
Menü