Yeni Bayi! AutoClub Diyarbakır'da!

2017 yılında birçok yeni bayilik anlaşmasına imza atan AutoClub büyümeye devam ediyor. 

 

İmzalanan anlaşma ile AutoClub çok yakında Diyarbakırlı otomobil severlere de hizmet vermeye başlıyor.

 

Türkiye'nin en çok bayilik başvurusu alan ve bir biri ardına açtığı çok özel bayiler ile car care sektörüne liderlik etmeye devam eden AutoClıb şimdi de Diyarbakır'da. Bir süredir ön görüşmeleri devam eden Diyarbakır konusunda bugün nihai anlaşma tamamlandı ve AutoClub Diyarbakır için imzalar atıldı.

 

Mehmet Özakbulak ve Mehmet Aksu tarafından işletmesi yapılacak AutoClub Diyarbakır için Diyarbakır'da bulunan AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ AutoClub'ı Diyarbakır'da temsil edecek en iyi ekibe teslim ettiklerini ve İstanbul'a bunun mutluluğu ile döndüğünü belirtti. 

 

Uzun süredir Diyarbakırlı otomobil severlere hizmet etmeyi arzuladıklarını, bunun için çalışmalar yaptıklarını belirten Turgut Yüksekdağ AutoClub'ın hedefleri ve stratejileri yanında Mehmet Özakbulak ve Mehmet Aksu'nun Diyarbakır özelinde düşündükleri çalışmaların kendisini heyecanlandırdığını söyledi.

 

Mehmet Özakbulak ile ortak olarak AutoClub Diyarbakır'ın işletmesini üstlenen Mehmet Aksu car care sektörüne yatırım yapma hedefi ile yola çıktıktan sonra ilk hedeflerinin AutoClub ile anlaşmak olduğunu ve bunun başardıkları için çok mutlu olduğunu belirtti.

 

AutoClub Diyarbakır olarak çalışacakları ilk günün heyecanını şimdiden taşıdığını belirten Mehmet Özakbulak ise AutoClub'ın bu sektör için en yenilikçi marka olarak öne çıktığını ve Diyarbakırlı otomobilseverlerin de en iyiye layık olduğunu düşündükleri için AutoClub ile anlaştıklarını belirtti.

 

400 metrekarelik uygulama alanı ile Diyarbakırlı otomobil severlere hizmet verecek olan AutoClub Diyarbakır'ın Ağustos aynın ilk haftasından sonra açılması planlanıyor. Bu süreçteki hazırlık ve eğitim süreçleri AutoClub Bayi Destek ve İş Geliştirme Müdürü Hüseyin Doğan tarafından organize edilecek ve AutoClub Diyarbakır'ın eksiksiz olarak hizmete girmesi sağlanacak.

 

AutoClub Diyarbakır'da AutoClub'ın başta Kamikaze Boya Koruma, Seramik Kaplama, Nano Boya Koruma, Detaylı İç Temizlik, Cam Filmi, Araç Kaplama, Ozonla Dezenfeksiyon uygulamaları olmak üzere tüm uygulama portföyü yer alacak.

 

Turkcell, n11, Arabam.com, Yemek Sepeti gibi kampanyalarında geçerli olduğu AutoClub Diyarbakır'ın iletişim bilgileri;

 

https://www.autoclub.com.tr/bayi-58/autoclub-diyarbakir/

 

Hoş Geldiniz
Menü