Yeni Bayi! AutoClub Bahçelievler'de!

 

AutoClub büyümeye devam ediyor!


İmzalanan anlaşma ile Türkiye'nin car care markası AutoClub çok yakında İstanbul Bahçelievler'de hizmet vermeye başlıyor.


Car care pazardaki dünyanın farklı ülkelerinden birçok rakibine karşı bir Türk markası olarak doğan ve geçen yıl büyüyerek sektörün lideri konumuna yükselen AutoClub liderliğini pekiştirmeye, büyümeye devam ediyor.


Türkiye'nin hemen hemen her bölgesinden bayilik başvuruları alan AutoClub tüm bu başvuruları titizlikle değerlendiriyor, her bölgede otomobil severlere en iyi hizmeti verecek noktayı ve girişimciyi ailesi içerisine alıyor.


Uzun süredir en yoğun bayilik başvurularının geldiği noktalardan birisi olan İstanbul Bahçelievler'de de çok yakında AutoClub kalitesini, car care uygulamalarını otomobil tutkunları ile buluşturacağız.


AutoClub Bahçelievler adı ile hizmet verecek yeni bayiimiz Halil Yeşilyurt ve Cem Keskinkılıç birlikte yönetimince profesyonel bir kadro ile hizmet verecek.


400 m2 alan üzerinde hizmet verecek olan AutoClub Bahçelievler'in hazırlık çalışmalarının Mayıs ayının ilk yarısında tamamlanması hedefleniyor.

 


Birçok şirkette üst düzey yöneticilik yapan ve bundan sonra tecrübelerini AutoClub Bahçelievler için paylaşacak olan  Halil Yeşilyurt sektörün uzun süredir kendilerini cezb ettiğini ve bu alanda yatırım yapmayı uzun süredir düşündüklerini belirterek AutoCLub'ın kendi hedef ve planlarını tam olarak karşılayan tek firma olduğunu söyledi.


Car care sektörünün hizmet sektörü içinde çok önemli bir yer tuttuğunu belirten Yeşilyurt  yapacakları çalışmalar ile AutoClub'ın en iyi bayilerinden birisi olmayı hedeflediklerini belirtti.


AutoClub Bahçelievler'de Halil Yeşilyurt ile birlikte yönetici olarak görev alacak Cem Keskinkılıç ise otomobilin kendisi için bir tutku olduğunu ve bir an önce çalışmalara başlamak için heyecanladığını belitti.


AutoClub Ailesi'nin her geçen büyümesinden büyük mutluluk duyduğunu belirten AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ ise bir Türk markası olarak artık yabancı markalar tarafında bile örnek alınan bir marka haline geldiklerini belirtti.


AutoClub'ın gerçek gücünün büyük bayi ağından geldiğini belirten Turgut Yüksekdağ yeni bayilerinin güçlerine güç kattığını belirtti.


Başta Seramik kaplama, Kamikaze koruma, nano boya koruma, detaylı iç temizlik ve cam filmi uygulamaları başta olmak üzere AutoClub'ın tüm uygulamalarının eksiksiz yapılacağı AutoClub Bahçelievler'de otomobil severler tüm kampanyalarımızdan da faydalanabilecek.


AutoClub Bahçelievler iletişim bilgileri; 

https://www.autoclub.com.tr/bayi-101/autoclub-bahcelievler/

Hoş Geldiniz
Menü