Yeni Bayi! AutoClub Ataşehir'de!

AutoClub car care sektörüne yeni yatırım yapmak isteyenler dışında işini geliştirmek, çok daha özel bir konsept ile müşterilerine ulaşmak isteyenlerin de tercihi olmaya devam ediyor.


İstanbul'daki otomotiv ve car care sektörü içinde çok önemli bir yere sahip olan F.S.C. Otomotiv'de (İçerenköy Carrefour) AutoClub'ı tercih etti.


Kurulduğu günden bugüne kadar sektöre kattığı yenilikler ile car care sektörüne yatırım yapmak isteyenlerin ilk tercihi olan AutoClub bunun yanında sektörde faaliyet gösteren farklı markalardan yatırımcıların da ilgisini çekiyor. Otomotiv sektörü içindeki birçok farklı marka ve grup önümüzdeki dönemdeki yatırımları içinde AutoClub ile de işbirliği düşünüyor.


İçerenköy Carrefour için de uzun yıllardır hızlı bakım ve car care servisi veren F.S.C. Otomotiv'de bölgedeki değişimle birlikte servisin yenilenme çalışmalarını başlattı. Uzun yıllardır çalışmalarını sürdürdüğü uygulama alanını yenileyen F.S.C. 1 Eylül tarihinden itibaren yeni yerinde hizmet vermeye başladı.


Yeniden yapılanma çalışmaları kapsamında car care alanında da AutoClub ile çalışmaya karar veren F.S.C. ile AutoClub arasında yapılan görüşmeler olumlu sonuçlandı ve car care sektöründe örnek gösterilebilecek işbirliğinin imzaları atıldı.


AutoClub Ataşehir adı ile hizmet verecek yeni bayiimiz Ataşehir, Batı Ataşehir, Kozyatağı, Erenköy, Göztepe, Sahrayıcedid, İçerenköy başta olmak üzere çok geniş bir lokasyonda otomobilseverlere hizmet verecek.


AutoClub Ataşehir'de AutoClub'ın tüm uygulamaları eksiksiz olarak yapılacak. Kamikaze Boya Koruma, Seramik Kaplama, Nano Boya Koruma, Detaylı İç Temizlik, Cam Filmi, Araç Kaplama, Boyasız Göçük Düzeltme başta olmak üzere AutoClub uygulama portföyündeki tüm uygulamalar AutoClub Ataşehir'de de yapılacak. 


AutoClub'ın Turkcell, Arabam.com, Yemek Sepeti başta olmak üzere tüm kampanyaları da yeni bayiimizde geçerli olacak.


AutoClub Ailesi'ne katılan F.S.C. Otomotiv'in sahiplerinden Cemal Satan çok uzun yıllardır bölgede hizmet verdiklerini, 2017 yılında da büyük bir yatırımla tüm tesisi yenilediklerini belirterek hizmet kalitelerini en üst noktaya taşımayı hedeflediklerini belirtti. Aynı sektör içinde yer aldıkları için AutoClub'ı kurulduğu günden bugüne kadar takip ettiklerini belirten Cemal Satan yeni dönemde sektörün en iyisi ile  yola devam etmenin kendilerine büyük güç katacağını belirtti.


Hazırlık çalışmaları devam eden AutoClub Ataşehir'in 1 Ekim tarihinde otomobil severlere hizmet vermesi hedefleniyor.


AutoClub Ataşehir iletişim bilgileri;

https://www.autoclub.com.tr/bayi-63/autoclub-atasehir-icerenkoy/

 

Hoş Geldiniz
Menü