Yeni Bayi! AutoClub Antalya'da!

Ve Antalya'da da AutoClub!


Yaptığı her çalışma ile car care sektöründeki liderliğini pekiştiren AutoClub uzun süren hazırlık çalışmalarının ardından şimdi de Antalya'lı otomobil severlere hizmet vermeye başlıyor. 


2018 yılına yepyeni kampanya ve işbirliği çalışmaları yanında birçok yeni bayii ile giren AutoClub büyümesini sürdürüyor. 2017 yılını rekor yeni bayii sayısı ile tamamlayan AutoClub 2018 yılının henüz başında İstanbul Zekeriyaköy, Kocaeli, İstanbul Maslak, Kıbrıs Girne ve Uşak'ta da yeni bayii anlaşmalarını tamamlamıştı. Şimdi Türkiye'nin turizm merkezi Antalya'da otomobil severlere hizmet vermeye başlıyoruz.


2 yıl önce başlayan ve aralıklar ile devam eden görüşmeler sonrasında Ali Murat Sunar ve AutoClub arasında bayilik anlaşması imzalandı. Otomotiv sektörü içerisinde önemli bir tecrübesi olan Ali Murat Sunar AutoClub bayiliği almayı çok istediğini ve 2 yıldır bu konuda hazırlık çalışmaları yaptığını ve sonunda bayiliği aldığını belirterek birçok hayalinin olduğunu ve bu hayalleri hayata geçirmek için sabırsızlandığını belirtti.


2 yıllık sürede AutoClub'ın gelişimini heyecanla takip ettiğini belirten Sunar beklentilerinin çok ötesinde bir performans gösteren AutoClub tabelası altında faaliyet gösterecek olmanın kendisini heyecanlandırdığını belitti.


Car care alanında artık markalaşan 12. Cadde'de faaliyet gösterecek olan yeni bayiimiz AutoClub FirstCarMotors adı ile hizmet verecek.


Uzun süredir Antalya'da da hizmet vermek için çalışmalar yaptıklarını belirten AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ Ali Murat Sunar ile 2 yıllık görüşme maratonunun ardından sözleşme imzalamış olmanın kendisini çok mutlu ettiğini belirtti. Bayii seçiminde girişimci profilinin kendileri için en önemli kriter olduğunu söyleyen Yüksekdağ bu nedenle Ali Murat Sunar'ın bayii olmasını çok istediklerini belirtti. 


AutoClub ile birlikte Antalya'da da car care sektörü için farklı bir dönemin başladığını belirten Yüksekdağ bayilerinin bulunduğu her ilde en çok tercih edilen car care markası olduğunu Antalya'da da durumun faklı olmayacağına inandığını belirtti.


AutoClub'ın Seramik Kaplama, Kamikaze Boya Koruma, Nano Boya Koruma, Detaylı İç Temizlik, Cam Filmi, Araç Kaplama başta olmak üzere tüm uygulamaları FirstCarMotors'da da yapılacak.


AutoClub FirstCarMotors iletişim bilgileri;

 

https://www.autoclub.com.tr/bayi-76/autoclub-firstcarmotors/

Hoş Geldiniz
Menü