Türkiye'de Üretilen Otomobiller Hangileri

Yerli malı yurdun malı, herkes bunu kullanmalı düsturu ile büyüyenler burada mı?

Otomotiv sektörünün duayen isimleri Halit Bolkan ve Turgut Yüksekdağ bu kez Türkiye'de üretilen otomobilleri tüm detayları ile konuştular. 

AutoClub TV'deki yeni filmimizde.

 

 


AutoClub TV otomotiv sektörü içinde konuşulmayanları konuşmaya devam ediyor. 


Otohaber Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Halit Bolkan ve AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ  AutoClub TV'deki programlarında bu kez Türkiye'de üretilen otomobilleri konuştu.


Artan döviz kurları ile birlikte otomobil fiyatlarının ciddi oranda artması ile birlikte düşen otomobil satışları gözleri yerli otomobillere çevirdi. Kulak aşinalığı olsa da Türkiye'de üretilen otomobiller konusu çok detaylı olarak bilinmiyor. Otomotiv sektörünün en çok takip edilen programlarından birisini yapan iki duayen isim marka marka tüm yerli otomobilleri değerlendirdi.


Toyota'nın yeni nesil Corolla'sı ve Türkiye'de üretilen tek SUV modeli C-HR ile merak ettiğiniz herşey bu programda konuşuldu. Hybrid ile sektöre büyük yenilik katan Toyota'nın pazardaki ağırlığı ne?


Honda üretimini gerçekleştirdiği Civic ile pazarın neresinde? Honda fabrikasının kapanması pazarı nasıl etkileyecek?


Fiat Egea ile nasıl bir başarı elde etti? Avrupa pazarında da büyük ilgi gören Egea üretim kapasitesini neden artırdı?


Hyundai i20ve i10 ile neyi hedefliyor? Yakın dönemde yerli bir Hyundai crossover görebilir miyiz? Hyundai'de hybrid üretimine geçecek mi? i20'nin kasası ne zaman değişecek?


Renault Megane ve Clio ile pazarı çok farklı bir noktaya taşıdı. Yeni Clio ne zaman çıkacak, hangi özelliklere sahip olacak? Megane C segmentinde nerede duruyor?


Hafif ticari pazarının dünyadaki en etkili üretim noktalarından birisi olan Ford yeni dönemde ne planlıyor?


Sadece otomobil üreticileri değil yan sanayicilerin önümüzdeki dönem planları ne?


Sektörün konuşulmayanlarının konuşulduğu bu programda Türkiye pazarındaki tüm yerli otomobiller değerlendirildi. 


Hemen hemen her segmentte ve her bütçeye uygun otomobillerin yer aldığı yerli üretim pazarındaki tüm detayları bu filmde.


İyi seyirler...

Hoş Geldiniz
Menü