Türk Telekom Prime Kampanyası Başlıyor

Mart ayı ile birlikte başlayan ve başladığı ilk günden itibaren çok büyük ilgi ile karşılaşan AutoClub & Türk Telekom kampanyasının ardından iki şirketin işbirliği artarak devam ediyor.


Türk Telekom ile devam eden kampanyamıza ilave olarak Nisan ayı ile birlikte bu kez Türk Telekom Prime müşterileri için yepyeni bir kampanyayı sunmaya hazırlanıyoruz.

 

 

Türkiye'nin birçok önemli şirketi ile işbirliği çalışmaları yapan ve yaptığı bu çalışmalar ile uygulamalarını çok daha uygun fiyatlar ile otomobil severlere sunan AutoClub 2018 yılının başında uzun süreli bir işbirliği anlaşması yaptığı Türk Telekom ile ilk kampanyasını Mart ayının başında tanıtmıştı.


Türk Telekom müşterilerine 4 Koltuk Temizliği + Ozonla Dezenfeksiyon uygulamasını 119 TL'ye sunduğumuz bu kampanyamız ilk günden çok büyük bir ilgi ile karşılandı. Türkiye'nin her yanındaki bayilerimize gelen Türk Telekom müşterileri bu uygulamayı çok özel fiyatlar ile yaptırabiliyorlar. 


Türk Telekom ile yaptığımız bu kampanyanın ilk günden itibaren büyük ilgi görmesi üzerine şimdi de Türk Telekom Prime müşterileri için bir kampanya çalışması hazırlıyoruz.


Türk Telekom Prime müşterileri için hazırladığımız bu özel kampanya 1 Nisan tarihinde her iki şirket tarafından da eş zamanlı olarak açıklanacak.

 

Hoş Geldiniz
Menü