Türk Metal İle İşbirliği Anlaşması

210.000 üyesi ile Türkiye'nin en büyük sendikası olan Türk Metal üyelerine yönelik kampanya uygulaması için AutoClub'ı seçti.


İmzalanan  anlaşma ile Türk Metal üyeleri AutoClub Uygulama Merkezlerinde özel avantajlara sahip olacaklar.


Türk Metal İstanbul 1 Nolu Şube Başkanı Murat Salar ve AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ'ın attığı imzalar ile hayata geçen işbirliği ile Türk Metal üyeleri ve aileleri AutoClub'ın tüm uygulamalarına çok özel fiyatlar ile ulaşabilecek.

 

 


İşbirliği ile ilgili konuşan Türk Metal İstanbul 1 Nolu Şube Başkanı Murat Salar Türk Metal'in Türkiye'nin en büyük sendikası  olduğunu ve üyelerine her zaman en iyiyi sunmayı hedeflediğini belirtti. Üyelerinin büyük bölümünün otomotiv sektörü içinde yer aldığını belirten Salar AutoClub'ın kurulduğu günden bu yana her geçen gün büyüyen ve  artık sektörün lideri konumuna ulaşan bir marka olduğu ve işbirliği yapmaktan memnuniyet duyduklarını belirtti.


AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ ise eski bir Türk Metal üyesi olduğunu ve böyle bir anlaşmaya imza atmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti. Türk Metal üyelerinin otomotiv sektörünün tam ortasında yer aldığını belirten Yüksekdağ işbirliğinin önümüzdeki yıllarda daha da büyüyebileceğini belirtti.


Kampanya 2018 yılı sonuna kadar tüm AutoClub Uygulama Merkezlerinde geçerli olacak

Hoş Geldiniz
Menü