Opet ile Pırıl Pırıl Otomobiller

Yaptığı kampanya çalışmaları ile car care uygulamalarının herkese ulaşmasını sağlayan AutoClub bir büyük kampanyayı otomobil severlerin beğenisine sunuyor;

 

Ve Opet & AutoClub Kampanyası Başlıyor!

 

Türkiye'nin en büyük car care ağına sahip markası olan AutoClub yaptığı kampanya çalışmaları ile ürün ve uygulamalarını ülkenin her bölgesindeki otomobil severlere ulaştırmaya devam ediyor.

 

Türkiye'nin birçok önemli markası ile işbirliği çalışmaları yapan AutoClub bu kez akaryakıt sektörünün en önemli firmalarından birisi olan OPET ile işbirliğine gidiyor. Opet & AutoClub işbirliği ile otomobiller artık çok daha temiz.

 

AutoClub'ın en çok tercih edilen uygulamalarından birisi olan 4 Koltuk Temizliği + Ozonla Dezenfeksiyon uygulaması Kampanya dahilinde Opet müşterilerine 210 ₺ yerine sadece 99 ₺ + KDV'ye sunulacak.

 

Otomobilin en çok kirlenen  ve göz görmese de en çok mikrop barındıran, virüs ve bakterilerin üremesi için en uygun ortamlar olan otomobillerin koltuklarının temizliği çoğu zaman ihmal edilir. otomobil içinde seyahat edenlerin sağlığını ciddi anlamada tehdit eden bu tekstil ortamların periyodik olarak temizlenmesi büyük önem taşıyor.

 

AutoClub 4 koltuk temizliği uygulaması ile koltuklar özel araç iki temizleyici kimyasallar ile temizlenir, sonrasında vakum makinesi ile çekilerek derinlemesine temizlik sağlanır. Yapılan vakumlama işlemi döşemenin altındaki süngerin temizlenmesi için büyük önem taşıyor. Bu bölüm görünmeyen kir, virüs ve bakterilerin yaşaması için en ideal ortamlarından birisidir.

 

4 koltuk temizliği uygulamasından sonra yapılan ozonla dezenfeksiyon uygulaması ise otomobil içindeki tüm virüs, bakteri ve mikropların ve tabi dolayısı ile kokuların %99,9 oranında yok edilmesini sağlar. Doğadaki en güçlü dezenfektan olan ozon ile otomobil içinde hijyenik bir ortam sağlanır.

 

4 Koltuk temizliği + ozonla dezenfeksiyon uygulamasından sadece 99 ₺ + KDV'ye faydalanmak isteyen OPET müşterilerinin yapması gereken Opet Mobil Uygulamasından kampanyaya katılmak ve şifre almak.  OPET müşterileri aldıkları bu şifreler ile Türkiye'nin dört bir yanındaki AutoClub Uygulama Merkezlerine giderek bu çok özel kampanyadan faydalanabilir.

 

4 Koltuk temizleme uygulaması ile ilgili detaylı bilgi;

https://www.autoclub.com.tr/koltuk-temizleme-4-koltuk/

 

Ozonla dezenfeksiyon uygulaması ile ilgili detaylı bilgi;

https://www.autoclub.com.tr/ozonla-dezenfeksiyon/

 

Size en yakın AutoClub Uygulama Merkezine ulaşmak için;

https://www.autoclub.com.tr/uygulama-merkezleri/

Hoş Geldiniz
Menü