Odeabank'da AutoClub'ı Seçti

Premier bankacılığın en önemli temsilcilerinden birisi olan Odeabank müşterilerine sunacağı ayrıcalıklar içine AutoClub uygulamalarını da dahil etti.

 

Odeabank & AutoClub işbirliği 1 Haziran tarihinde başlıyor.

 

Kişiye özel bankacılık anlayışı ile az sayıda şube ile ama çok etkili bir bankacılık sunan Odeabank birçok farklı alanda da katıldığı organizasyonlar ile dikkat çekiyor.

 

Son olarak İstanbul'da yapılan EuroLeague Final Four'un da sponsorları arasında yer alan Odeabank yapılan müsabakalarda atılan her 3 sayılık basket için 333 €'luk bağış yaparak İstanbul'daki halka açık basketbol sahalarının yenilenmesine de katkıda bulundu.

 

O'Art Projesi ile sanata da verdiği önemi gösteren Odeabank şube başına düşen mevduat oranı ile de Türkiye'nin 1 numaralı bankası konumunda.

 

Odeabank her zaman müşterilerine sunduğu özel ayrıcalıklar ile de dikkati çekiyor. 1 Haziran tarihinden itibaren bu özel ayrıcalıkların arasına AutoClub car care uygulamaları da giriyor.

 

 

1 Haziran - 30 Haziran tarihleri arasında Odeabank uygulamasını kullanan tüm müşteriler Türkiye genelindeki tüm AutoClub Uygulama Merkezlerinde ACT45 Boya Koruma Uygulamasını 250 ₺ yerine 149 ₺'ye yaptırabilecek.

 

Birçok farklı firma ile işbirliği çalışmaları yapan AutoClub Odeabank ile gerçekleştireceği bu özel işbirliği için de büyük heyecan duyuyor. 

 

Otomobiline değer verenlerin adresi AutoClub Turkcell, Yemek Sepeti, n11, Opet, Sigortam.net, Arabam.com, Garanti Bankası, Aygaz, Intercity gibi çok önemli firmalar ile işbirliği çalışmaları taptı ve yapmaya devam ediyor. Bu çok büyük şirketlerin müşterilerine ürün ve hizmetlerini sunan AutoClub elde ettiği kampanya başarıları ile car care sektörüne örnek olmaya devam ediyor.

 

1 Haziran tarihinde başlayacak Odeabank işbirliği 30 Haziran tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanmak isteyen Odeabank müşterileri kendilerine gönderilen şifre ile en yakın AutoClub Uygulama Merkezi'ne giderek hizmeti alabilir.

 

Kampanya dahilinde sunulan ACT45 Nano Boya Koruma uygulaması ile ilgili detaylı bilgi için;

https://www.autoclub.com.tr/act45-boya-koruma/

Size en yakın AutoClub Uygulama Merkezi'ne ulaşmak için;

https://www.autoclub.com.tr/uygulama-merkezleri/

Hoş Geldiniz
Menü