n11 Kampanyası Başladı

Uzun süredir hazırlık çalışmaları devam eden AutoClub & n11 Kampanyası sürprizler ile başladı.

 

Car car sektöründe bugüne kadar yapılmamış bir kampanya kurgusu ile başlayan kampanya ilk günden çok büyük ilgi gördü.

 

Üç farklı kampanya teklifi ile n11 müşterilerinin karşısına çıkan AutoClub sunduğu özel teklifler ile yine fark yaratıyor yine car care sektörüne öncülük ediyor.

 

 

AutoClub'ın n11'de sunduğu ilk kampanya teklifi başta anneler olmak üzere tüm ebeveynleri ilgilendiriyor. Bugün çocuğu olan hemen hemen herkesin otomobilinde yer alan cocuk koltuğu (bebek koltuğu) temizliği ciddi bir sorun olarak öne  çıkıyor. Çocuk koltuğunun özellikle bağlantı noktalarında biriken artıklar nedeni ile otomobilin içinde virüs ve bakterilerin oluşması, çoğalması çocuğumuzun sağlığını ciddi oranda tehdit ediyor. Bununla birlikte ortaya çıkan koku da bir diğer problem olarak öne çıkıyor. 

 

Çocuklarımızın çok daha sağlıklı bir ortamda seyahat etmeleri için n11 işbirliği ile tüm AutoClub Uygulama Merkezlerinde Çocuk Koltuğu (bebek koltuğu) Temizliği sadece 29 ₺!

 

AutoClub'ın Almanya'dan ihtal ettiği Polytop'un 9 pH seviyesindeki temizleyici ürünleri ile yapılan çocuk koltuğu temizleme uygulamasını yaptırmak için uygulamayı n11 üzerinden satın almak ve satın alma kodu ile en yakın AutoClub Uygulama Merkezine gitmek yeterli olacak.

 

AutoClub Çocuk Koltuğu Temizliği detayları;

https://www.autoclub.com.tr/cocuk-koltugu-temizligi/

 

n11'de sunduğumuz ikinci kampanya teklifi otomobilinde evcil hayvanları ile seyahat edenleri kapsıyor. Kedileri ve köpekleri ile seyahat edenlerin yaşadığı en önemli sıkıntılardan birisi bu sevimli dostların otomobil içinde yarattığı olumsuzluklar oluyor. Kedi köpek tüyleri başta olmak üzere birçok olumsuzluğun giderildiği, otomobilin içindeki tüm bakteri, virüs ve mikropların yok edildiği AutoClub Pati Paketi bu kampanya dahilinde n11 müşterilerine sadece 199 ₺!

 

AutoClub Pati Paketi detayları;

https://www.autoclub.com.tr/evcil-hayvanlar-act-pati/

 

Kampanyadan faydalanmak için uygulamayı n11'den satın almak ve kampanya kuponu ile en yakın AutoClub Uygulama Merkezine gitmek yeterli olacak.

 

AutoClub n11 işbirliğinde otomobil severler içinde özel bir kampanya teklifimiz var. n11 müşterilerine AutoClub 4 Koltuk Temizliği ve ozonla Dezenfeksiyon işlemi de sadece 99 ₺'den sunuluyor

 

AutoClub 4 Koltuk Temizliği detayları;

https://www.autoclub.com.tr/koltuk-temizleme-4-koltuk/

 

AutoClub Ozonla Dezenfeksiyon detayları;

https://www.autoclub.com.tr/ozonla-dezenfeksiyon/

 

AutoClub n11 işbirliği 30 Haziran tarihine kadar devam edecek.

Hoş Geldiniz
Menü