Köşe Yazıları
 • Turgut Yüksekdağ
  08.03.2017

  Şimdi soruya gelelim; böyle bir ortamda car care sektörüne (hadi öbürünü de söyleyelim; oto kuaför sektörüne, oto yıkama sektörüne) yatırım yapılır mı?

   

  Net olarak yanıt vereyim; eğer car care sektörüne bugün yatırım yapmayacaksanız bir daha hiç yapmayın!


  Devamını Oku...
 • Turgut Yüksekdağ
  30.12.2016

  2016 yılına biraz sıkıntılı ama çok umutlu başladığımı söylemeliyim.

  Şimdi yıl bitiyor, öyle çok uzun uzun muhasebe yapmaya gerek yok, kendi adıma çok başarılı bir yıl olmadığını söylemem gerek. Şaşırtıcı değil mi? Aslında bu kadar zor bir yılda ne kadar iyi işler yaptığımı anlatmam gerekiyordu. Yok öyle değil. Ben neler yapabildiğimi biliyorum, yapamadıklarımı da. Yapamadıysam da açık açık söyleyebilmeyi.


  Devamını Oku...
 • Turgut Yüksekdağ
  22.09.2016

  "Yani o ilk zamanlardaki ışıltınız yok artık. Sanki hızınız kesildi. Eskiden her yerde görürdük sizi, şimdi çok fazla görünmüyorsunuz, bu durum da çok dikkat çekiyor"

  "Ne oldu, AutoClub'ın ışığı söndü mü?"
  Yazılarımı takip edenler biliyor, her türlü soruya ve eleştiriye çok açık yüreklilikle yanıt verdim. İsim isim yanıtladım tüm eleştirileri. Son dönemde birkaç yerden bu eleştiriyi duydum. Düşündüm doğru mu diye?


  Devamını Oku...
 • Turgut Yüksekdağ
  28.08.2016

  Oto kuaför, car care center, uygulama merkezi ya da adına her ne diyorsanız açmak ticari olarak doğru bir karar mı? Para kazanabilir misiniz? Ya da nasıl kazanırsınız?

   


  Devamını Oku...
 • Turgut Yüksekdağ
  25.04.2016

  Seramik kaplama mı, boya koruma mı?

  En kritik sorulardan birisi bu aslında.

  İkisi de aynı şey değil, hatta birbirini tamamlayan uygulamalar.

  Altını kalın harfler ile çizerek belirtelim ki seramik kaplama ürününü temizlenmemiş (reçineleri, ziftleri temizlenmemiş, çizikleri, hareleri giderilmemiş) bir yüzeye uygulamak mümkün değil. Yani aslında seramik kaplama yapabilmek için otomobile ciddi bir uygulama yapmak, otomobil üzerinden birçok işlemi yapmak gerekiyor.


  Devamını Oku...
Hoş Geldiniz
Menü