Hüseyin Doğan AutoClub'da!

Car care sektöründeki liderliği her geçen gün yaptığı çalışmalar ile güçlendiren AutoClub kadrosunu da otomotiv sektörünün önemli isimleri ile güçlendiriyor.

 

Otomotiv sektörünün efsane yöneticilerinden Hüseyin Doğan'da AutoClub Ailesi'ne katıldı.

 

Türkiye'nin her bölgesinde car care sektörünün en özel, en çok tercih edilen noktalarına sahip olan AutoClub bu büyük ve güçlü bayii ağının yönetimini de sektörün çok özel isimlerinden birine bırakmış oldu. 

 

Hüseyin Doğan'ın göreve gelmesi ile birlikte bayilerin reorganizasyonu, verimliliğin artırılması, yeni eğitim programı, uygulama portföyünün geliştirilmesi başta olmak üzere birçok proje yeni dönemde hayata geçirilecek. 

 

Hüseyin Doğan'ın göreve başlaması ile ilgili konuşan AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ çok önemli bir profesyonelin aralarına katılmasından dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Hüseyin Doğan'ın bu sektörün en önemli profesyonellerinden birisi olduğunu belirten Turgut Yüksekdağ onun yaratıcı fikirlerinden  sadece AutoClub'ın değil tüm car care sektörünün faydalanacağını belirtti.

 

AutoClub Ailesi'ne katıldığı için büyük mutluluk duyduğunu belirten Hüseyin Doğan ise kurulduğu günden bugüne kadar olan süreçte AutoClub'ı adım adım takip ettiğini ve sadece kendisinin değil tüm otomotiv sektörünün bu büyük başarı hikayesini takdir ettiğini belirtti.

 

AutoClub'ın ilk gününden bugüne kadar olan süreçte görev alan tüm ekibin çok büyük başarı hikayesine imza attığını belirten Hüseyin Doğan kendisinin de bundan sonraki süreçte tüm ekip arkadaşları ile birlikte çok daha büyük başarılara ulaşmak için çalışacağını belirtti.

 

Turgut Yüksekdağ ile 20 yıl önce birlikte çalıştıklarını ve o dönemde iz bırakan işlere imza attıklarını belirten Hüseyin Doğan aynı enerji ama çok daha fazla tecrübe ile bir kez daha bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti.

 

Temmuz ayı ile birlikte tüm bayileri kapsayacak bir route programı sonrasında AutoClub'ın yeni dönem stratejileri de son halini alacak ve Eylül ayı ile birlikte birçok yenilik car care sektörüne sunulacak.

 

Hüseyin Doğan'a AutoClub Ailesi'ne hoşgeldin diyor, başarılar diliyoruz... 

 

Hoş Geldiniz
Menü