Haberler
 • 22.07.2018

  TOSFED (Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen ve FIAT tarafından desteklenen TOSFED Yıldızını Arıyor projesi ile yeni yıldızlar pistte kendilerini göstermeye çalışıyor. 

   

  Petlas'ın sponsorluğunda gerçekleştirilen projeye bu yıl 263 başvuru gerçekleşirken bu  başvuruların 15'i kadın oldu.

 • 09.07.2018

  İzmit Körfez Pistinde fırtına gibi bir hafta sonu yaşanırken AutoClub her zaman olduğu gibi yine oradaydı.


  Türkiye Pist Şampiyonasının 2. ayak yarışları 1 Temmuz'da İzmit Körfez Pistinde yapıldı, müthiş otomobiller, harika pilotlar kıyasıya yarıştı.

 • 01.07.2018

  Antika Otomobil federasyonu tarafından düzenlenen ve Türkiye'de bir ilk olan Klasik Otomobil Festivali 29 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arasında İstanbul'da yapıldı.


  AutoClub'ın da ana sponsorları arasında yer aldığı Klasik Otomobil Festivali ile ilgili tüm detaylar ve çok özel fotoğraflar; 

 • 26.06.2018

  Türkiye'nin ilk klasik otomobil festivali bu hafta sonu TÜYAP'ta kapılarını açıyor.


  AutoClub'ın da ana sponsorları arasında yer aldığı bu klasikler ile dolu hafta sonu için şimdiden programınızı yapın.


  Peki bu festivalde ne var, ne yok?

 • 01.06.2018

  AutoClub yepyeni bayiler ile büyümeye devam ediyor. 

   

  İmzalanan anlaşma ile Karadeniz'in en güzel noktalarından Ordu Ünye'de otomobil severlere hizmet vermeye başlıyoruz.

 • 31.05.2018

  İkinci el otomobil alımında yanıtı en çok aranan sorulardan birisi de "pert ya da ağır hasar kayıtlı araç alınır mı?" sorusu. 

   

  AutoClub TV otomotiv sektörü ile ilgili en çok merak edilen soruların yanıtlarını aramaya devam ediyor. Detaylar yeni filmimizde.

 • 25.05.2018

  AutoClub Türkiye'nin her bölgesindeki bayilerinde istihdam edilmek üzere başlattığı yepyeni eğitim programı ile car care sektörüne yepyeni personeller kazandırıyor.


  "Kariyerin Elinde, İşin Garanti" sloganı ile başlatılan eğitim programlarının ilki Haziran ayı ile  birlikte başlıyor.

 • 22.05.2018

  AutoClub Sultanbeyli'de!


  Her geçen gün daha da büyüyen AutoClub şimdi de İstanbul'un en çok gelişen noktalarından birinde otomobil severler ile buluşuyor. İmzalanan anlaşma ile AutoClub artık İstanbul Sultanbeyli'de.

 • 17.05.2018

  AutoClub işbirliği anlaşmalarına bir yenisini daha ekliyor. 

   

  Türkiye'de otomobil kiralama sektörünün öncüsü Budget ile imzalanan anlaşma ile AutoClub uygulamaları çok avantajlı fiyatlar ile artık Budget'ta!

 • 17.05.2018

  Pırıl pırıl bir yaz için AutoClub'dan harika bir kampanya daha!


  Otomobilinizi yazın yıpratıcı etkilerinden koruyacak ve 1 yıl boyunca koruma altına alacak ACT360 Nano Boya Koruma uygulaması 700₺ yerine sadece 399₺!

  Üstelik uygulama yaptıran herkese 120 ₺ değerinde Klima Temizleme uygulaması da hediye!

 • 29.04.2018

  AutoClub yine bir ilke imza atıyor. Türkiye'nin tekstil devlerinden Altınyıldız Classics Kampanyası 1 Mayıs'ta başlıyor.  


  Altınyıldız Classics AutoClub'ın en çok tercih edilen uygulamalarından Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon ile Ozonla Dezenfeksiyon uygulamasını müşterilerine çok özel avantajlar ile sunuyor.

 • 29.04.2018

  Türkiye'de car care sektörünün en iyilerini bir araya getiren AutoClub Bayii Toplantısı 13-15 Nisan tarihleri arasında Antalya Baia Hotel'de yapıldı.

   

  Türkiye genelindeki tüm bayilerimizin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda 2017 yılı değerlendirmesi yanında 2018 ve sonrasındaki planlar da konuşuldu.

   

   

Hoş Geldiniz
Menü