Haberler
 • 19.06.2019

  AutoClub büyümeye devam ediyor.

   

  İmzalanan anlaşma ile AutoClub artık Türkiye'nin otomobil başkentlerinden Sakarya'da otomobil severlere hizmet vermeye başlıyor.

 • 23.05.2019

  Yerli malı yurdun malı, herkes bunu kullanmalı düsturu ile büyüyenler burada mı?

   

  Otomotiv sektörünün duayen isimleri Halit Bolkan ve Turgut Yüksekdağ bu kez Türkiye'de üretilen otomobilleri tüm detayları ile konuştular. 

  AutoClub TV'deki yeni filmimizde.

 • 20.05.2019

  Geçen yıl düzenlediğimiz ve büyük ilgi gören Altınyıldız Classics AutoClub işbirliği bu yıl da devam ediyor.

   

  Bir Boyner Holding kuruluşu olan Altınyıldız Classics müşterilerinin otomobilleri için sunduğumuz fırsatlar bu yıl da AutoClub Uygulama Merkezlerinde...

 • 20.05.2019

  Türkiye'nin en iyi lastik satış platformu Lastikcim.com ile yepyeni bir kampanya çalışması otomobil severlerin beğenisine sunuldu.

   

  30 Haziran tarihine kadar Lastikcim.com.tr'den alışveriş yapan herkese AutoClub Uygulama Merkezlerinde ACT Plus Yıkama + Ozonla Dezenfeksiyon uygulamaları sadece 59 ₺!

 • 20.05.2019

  AutoClub yepyeni ve çok özel bayiler ile büyümeye devam ediyor.

  İmzalanan anlaşma ile AutoClub artık İstanbul İkitelli'de otomobil severlere hizmet vermeye başlıyor.

 • 27.04.2019

  Yaptığı çalışmalar ile Türkiye'de olduğu kadar Kıbrıs'ta da en çok bilinen car care markası olan AutoClub şimdi yenileniyor, gelişiyor, büyüyor.

   

  Uzun yıllardır Mustafa Çelikden yönetiminde otomobil tutkunlarına hizmet veren AutoClub Cyprus artık gençlerin de desteği ile yeni döneme de damga vurmaya hazırlanıyor.

 • 27.04.2019

  AutoClub büyümeye devam ediyor!


  İmzalanan anlaşma ile Türkiye'nin car care markası AutoClub çok yakında İstanbul Bahçelievler'de hizmet vermeye başlıyor.

 • 19.04.2019

  AutoClub TV sektörün en önemli isimlerini konuk etmeye, otomotiv sektöründe konuşulmayanları gündeme getirmeye devam ediyor.

   

  EBS Danışmanlık olarak otomotiv sektöründeki birçok şirkete danışmanlık hizmeti veren Erol Şahin AutoClub TV'ye konuk oldu, merak edilenleri yanıtladı.

 • 19.04.2019

  E-ticaret sektörüne yönelik taşımacılık faaliyetleri yapmak amacı ile 2016 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne kadar sürekli büyüyen Hepsiexpress'de otomobillerinin temizlik, bakım ve koruma uygulamaları için AutoClub'ı seçti.

   

  AutoClub & Hepsiexpress işbirliği 20 Nisan'da başlıyor.

 • 05.04.2019

  Bahar ayları ile birlikte otomobil kullanıcılarının en önemli sorunlarından birisi klimalardan gelen kötü kokular. Kış dönemi boyunca hava kanallarında oluşan bakterilerin klimaların kullanımı ile birlikte otomobil içine kötü koku olarak yayılması olarak oluşan bu durumu ortadan kaldırmak artık çok kolay.

  AutoClub'ın yeni kampanyası ile bu sorunda kurtulmak sadece 59 ₺!

 • 28.03.2019

  Her geçen gün büyüyen ve Türkiye'nin en büyük car care markası olan AutoClub'ın Bayi Toplantısı 22-24 Mart tarihleri arasında Antalya Belek'te Titanic Deluxe Golf Belek Otel'de yapıldı.

   

  2018 yılı değerlendirmelerinin yapıldığı toplantıda 2019 ve sonrasında yapılacak çalışmalar bayilerimizin görüşlerine sunuldu.

   

 • 28.03.2019

  22-24 Mart tarihleri arasında Antalya'da Titanic Deluxe Golf Resort Otel'de yapılan AutoClub Bayi Toplantısında 2018 yılının en başarılı bayileri de ödüllerini aldı.

   

  İstanbul Ümraniye - Şerifali Bayii KMG-Hakan 2018 yılının en iyi AutoClub bayii oldu.

Hoş Geldiniz
Menü