Haberler
 • 12.03.2017

  AutoClub'ın en yeni bayilerinde birisi olan AutoClub Serans (Ankara - Çayyolu) müşterilerine çok daha iyi hizmet sunabilmek için yatırımlarını sürdürüyor.

   

  AutoClub Serans son alarak saf su ile otomobil yıkamak için önemli bir yatırımı daha gerçekleştirdi. 

 • 08.03.2017

  Baharın gelmesi ile birlikte car care sektörüne yatırım yapmak isteyen girişimci sayısında da gözle görülür bir artış yaşanıyor. Peki bu sektöre yatırım yapmak bugünün şartlarında ne derece doğru. 

  AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ son köşe yazısında car care sektörüne yatırım yapmak isteyenlerin sorduğu tüm soruları yanıtladı.

 • 08.03.2017

  Dünya'nın en önemli otomobil fuarlarından Geneva Motor Show İsviçre'nin Cenevre kentinde kapılarını açtı.

   

  Birçok markanın yeni otomobil lansmanını gerçekleştireceği bu büyük organziasyondan en güncel haber ve fotoğraflar AutoClub sosyal medya sayfalarında olacak.

 • 07.03.2017

  AutoClub büyümeye devam ediyor...

   

  İstanbul'un en bilinen car care noktalarından birisi daha AutoClub Ailesi'ne katıldı. Fenerbahçe Stadı'nın karşısında uzun yıllardır otomobilseverelere hizmet veren  işletme kısa sürecek bir hazırlık çalışmasının ardından AutoClub olarak faaliyetlerine başlayacak.

   

   

 • 02.03.2017

  İstanbul'un Anadolu yakasındaki en önemli projeleri arasında yer alan Ritim İstanbul içinde yer alan AutoClub Ritim hazırlık çalışmalarının ardından açıldı.

 • 01.03.2017

  1994 Yılında Astra Cup ile başlattığı Tek Marka Kupalarını bugüne kadar başarı ile sürdüren ve 2016 yılında OPEL CORSA OPC CUP'ı organize den Safari Motorsport ve AutoClub arasında 2017 sezonu için sponsorluk ve işbirliği anlaşmasına varıldı.

 • 27.02.2017

  Uzun süredir hazırlık çalışmaları devan eden AutoClub Sancaktepe açıldı.

   

  Selim Aksakal yönetiminde profesyonel bir kadro ile hizmet verecek AutoClub Sancaktepe eğitim çalışmaları sonrasında kapılarını açtı ve ilk günden büyük ilgi gördü.

 • 27.02.2017

  2015 ve 2016 yıllarından sonra 2017 yılında da Intercity İstanbul Park Pistinde gerçekleştirilecek olan Porsche Driving Center Organizasyonu'nun car care partneri AutoClub oldu. 

   

  Hazırlık çalışmaları devam eden organizasyon bu yıl da önceki yıllarda olduğu gibi 3 dönem olarak gerçekleştirilecek.

 • 26.02.2017

  Turkcell ve AutoClub arasında devam eden işbirliği yepyeni bir kampanya ile devam ediyor.

   

  Turkcell Sarı Kutu üyeleri AutoClub Uygulama Merkezlerinde puanlarını çok özel avantajlar ile kullanıyor.

 • 26.02.2017

  Uzun süredir hazırlık çalışmaları devam eden AutoClub & Arabam.com Kampanyası başladı.

   

  2016 yılı ile birlikte yeniden yapılanma yolunda  birçok önemli çalışmayı hayata geçiren Arabam.com AutoClub ile yaptığı işbirliği ile üyelerine çok özel fırsatlar sunuyor. 

Hoş Geldiniz
Menü