Haberler
 • 28.03.2017

  En iyilerin tercihi AutoClub'da size en iyiyi sunabilmek için dünyanın tüm ürünlerinin test edildiğini ve her zaman mükemmel sonuca ulaşılmak için çalışıldığını biliyor musunuz?

   

  Türkiye'nin en büyük car care eğitim merkezine sahip AutoClub en mükemmele ulaşma çabası ile  tek bir marka ürünle değil dünyanın en iyi ürünlerinden oluşan bir portföyle sizlere hizmet sunuyor.

 • 26.03.2017

  Turkcell'in car care sektöründeki tek partneri olan AutoClub ile birlikte organize ettiği kampanyalar çok büyük ilgi görmeye devam ediyor.

   

  Uzun süredir birlikte kampanyalar organize den iki şirketin devam eden Sarı Kutu Kampanyası için artık son haftaya giriyoruz.

 • 26.03.2017

  Hazırlık çalışmalarını tamamlayan ve Konya'lı otomobil severlere hizmet vermeye başlayan en yeni bayiimiz AutoClub Konya Garage'a otomobil severler ilk günden büyük ilgi gösterdiler.

   

  Açıldığı ilk günden itibaren büyük ilgi ile karşılanan AutoClub Konya Garage şehir merkezinde hizmet veriyor olması ile müşterilerine büyük avantaj sunuyor. 

 • 26.03.2017

  Türkiye'nin en iyi car care markası AutoClub büyümeye devam ediyor.

   

  2017 yılına 8 yeni bayilik anlaşması ile giren AutoClub bir yandan yeni bayilikler için görüşme yaparken diğer yandan da anlaşmasını bitirdiği bayierin kurulum çalışmalarını tamamlıyor. 

 • 24.03.2017

  Kısa sürede üstün bir parlaklık istiyorsanız Polytop Velox Shine tam size göre...

   

  Polytop'un 2016 yılında geliştirdiği ve yıl boyunca Avrupa pazarında en çok talep gören 10 ürününden birisi olan Velox Shine Türkiye genelinde sadece AutoClub Uygulama Merkezlerinde...

 • 22.03.2017

  AutoClub Uygulama portföyüne çok özel bir ürün daha katıldı.

   

  Ulaştığı %86 Sio2 oranı yanında %5'in altına inan kuvars büzüşme oranı ile son dönemin en gözde seramik kaplama ürünü olan IGL Coating'de artık AutoClub'da!

 • 21.03.2017

  15 Yıl sonra TOSFED tarafından yeniden organize edilen ve çok büyük ilgi gören Şampiyonlar Şampiyonası 18-19 Mart tarihlerinde İzmir Ülkü Park Pistinde yapıldı.

   

  Türkiye'de otomobil sporlarının tüm kategorilerinin şampiyonlarınını bir aray getiren Şampiyonlar Şampiyonası'nın kazananı birçok tecrübeli rakibini geride bırakan genç pilot Ayhancan Güven oldu.

 • 18.03.2017

  2016 Sezonunda dereceye giren tüm pilot ve takımların ödüllerini aldığı TOSFED Şampiyonlar Gecesi İzmir'de Kaya Convention Center'da yapıldı.

   

  Gecede AutoClub'a da sponsor olarak verdiği katkılardan dolayı plaket verildi.

 • 18.03.2017

  Otomobil yarışçısı olarak parkurlarda yer almak isteyen gençlerin hayali gerçek oluyor!

   

  Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) 2017 sezonunda "TOSFED Yıldızını Arıyor" adı altına yepyeni bir projeyi gerçeğe dönüştürüyor.

 • 17.03.2017

  2017 yılının başından bugüne kadar 8 yeni bayilik anlaşmasına imza atan ve her geçen gün daha da büyüyen AutoClub'a yatırımcıların ilgisi artarak devam ediyor.

   

  Çok yakında başta Antalya, Eskişehir ve Kocaeli olmak üzere birçok önemli noktada daha yeni AutoClub Uygulama Merkezleri otomobil severler ile buluşacak.

 • 16.03.2017

  Otomotiv sektörünün her alandaki temsilcilerini bir araya getiren Automechanika 6 Nisan'da İstanbul'da kapılarını açıyor.

   

  Dünyanın dört bir yanından otomotivcileri bir araya getiecek bu büyük organizasyonda tüm firmalar ürün ve hizmetlerini yeni müşterilerine sunmanın heyecanını yaşıyor.

 • 16.03.2017

  2017 yılında ardı ardına açılan yeni bayilerimiz arasına Erzurum da katılıyor.

   

  Son hazırlıkları ve eğitim çalışmaları devam eden AutoClub Erzurum 1 Nisan itibarı ile kapılarını otomobil severlere açmış olacak.

Hoş Geldiniz
Menü