Haberler
 • 22.03.2017

  AutoClub Uygulama portföyüne çok özel bir ürün daha katıldı.

   

  Ulaştığı %86 Sio2 oranı yanında %5'in altına inan kuvars büzüşme oranı ile son dönemin en gözde seramik kaplama ürünü olan IGL Coating'de artık AutoClub'da!

 • 21.03.2017

  15 Yıl sonra TOSFED tarafından yeniden organize edilen ve çok büyük ilgi gören Şampiyonlar Şampiyonası 18-19 Mart tarihlerinde İzmir Ülkü Park Pistinde yapıldı.

   

  Türkiye'de otomobil sporlarının tüm kategorilerinin şampiyonlarınını bir aray getiren Şampiyonlar Şampiyonası'nın kazananı birçok tecrübeli rakibini geride bırakan genç pilot Ayhancan Güven oldu.

 • 18.03.2017

  2016 Sezonunda dereceye giren tüm pilot ve takımların ödüllerini aldığı TOSFED Şampiyonlar Gecesi İzmir'de Kaya Convention Center'da yapıldı.

   

  Gecede AutoClub'a da sponsor olarak verdiği katkılardan dolayı plaket verildi.

 • 18.03.2017

  Otomobil yarışçısı olarak parkurlarda yer almak isteyen gençlerin hayali gerçek oluyor!

   

  Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) 2017 sezonunda "TOSFED Yıldızını Arıyor" adı altına yepyeni bir projeyi gerçeğe dönüştürüyor.

 • 17.03.2017

  2017 yılının başından bugüne kadar 8 yeni bayilik anlaşmasına imza atan ve her geçen gün daha da büyüyen AutoClub'a yatırımcıların ilgisi artarak devam ediyor.

   

  Çok yakında başta Antalya, Eskişehir ve Kocaeli olmak üzere birçok önemli noktada daha yeni AutoClub Uygulama Merkezleri otomobil severler ile buluşacak.

 • 16.03.2017

  Otomotiv sektörünün her alandaki temsilcilerini bir araya getiren Automechanika 6 Nisan'da İstanbul'da kapılarını açıyor.

   

  Dünyanın dört bir yanından otomotivcileri bir araya getiecek bu büyük organizasyonda tüm firmalar ürün ve hizmetlerini yeni müşterilerine sunmanın heyecanını yaşıyor.

 • 16.03.2017

  2017 yılında ardı ardına açılan yeni bayilerimiz arasına Erzurum da katılıyor.

   

  Son hazırlıkları ve eğitim çalışmaları devam eden AutoClub Erzurum 1 Nisan itibarı ile kapılarını otomobil severlere açmış olacak.

 • 15.03.2017

  Otomobil sporlarında sezon muhteşem bir organizasyon ile başlıyor.

   

  17 Mart Cuma günü 2016 Şampiyonlar Gecesi ile başlayacak organizasyon 18-19 Mart tarihlerinde yapılacak Şampiyonlar Şampiyonası ile devam edecek.

 • 13.03.2017

  "Otomobilim benim için çok değerli ve tornavida ile bile çizilmesin istiyorum" diyorsanız size bir önerimiz var.

   

  AutoClub Uygulama Merkezlerinde yaptıracağınız araç kaplama uygulaması ile otomobilinizi tüm dış etkenlere karşı korumanız artık mümkün.

 • 12.03.2017

  Mart ayı ile birlikte kendimizi bahar aylarına attık çok şükür. Birinci cemre, ikinci cemre derken güneş yüzünü göstermeye, havalar da yavaş yavaş ısınmaya başladı.

  Elimizi uzun süredir  dokundurmadığımız AC tuşu bize göz kırpmaya başladı. Eğer klimayı da çalıştırırsak havalar tamamen ısınmış olacak. En azından o psikolojiye ulaşmak için klimayı çalıştırmak istiyor insan.
   

 • 12.03.2017

  AutoClub'ın en yeni bayilerinde birisi olan AutoClub Serans (Ankara - Çayyolu) müşterilerine çok daha iyi hizmet sunabilmek için yatırımlarını sürdürüyor.

   

  AutoClub Serans son alarak saf su ile otomobil yıkamak için önemli bir yatırımı daha gerçekleştirdi. 

 • 08.03.2017

  Baharın gelmesi ile birlikte car care sektörüne yatırım yapmak isteyen girişimci sayısında da gözle görülür bir artış yaşanıyor. Peki bu sektöre yatırım yapmak bugünün şartlarında ne derece doğru. 

  AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ son köşe yazısında car care sektörüne yatırım yapmak isteyenlerin sorduğu tüm soruları yanıtladı.

Hoş Geldiniz
Menü