Haberler
 • 03.04.2018

  Otomotivin kalbi bir kez daha İstanbul'da atıyor!


  Automechanica Istanbul 5-8 Nisan tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde 33 ülkeden 1.217 katılımcı firma ile kapılarını açıyor.


  AutoClub bu önemli organizasyonda da yerini alıyor.

 • 03.04.2018

  Boya koruma nedir? Boya koruma çeşitleri nelerdir? Parlaklık nedir?
   

  Nano boya koruma mı? Seramik kaplama mı?


  Tüm soruların yanıtlarını AutoClub TV'de yanıtladık.

 • 25.03.2018

  Mart ayı ile birlikte başlayan ve başladığı ilk günden itibaren çok büyük ilgi ile karşılaşan AutoClub & Türk Telekom kampanyasının ardından iki şirketin işbirliği artarak devam ediyor.


  Türk Telekom ile devam eden kampanyamıza ilave olarak Nisan ayı ile birlikte bu kez Türk Telekom Prime müşterileri için yepyeni bir kampanyayı sunmaya hazırlanıyoruz.

 • 23.03.2018

  En iyilerin tercihi AutoClub bu kez efsane bir otomobili konuk etti.


  Dünyanın en tanınan otomobillerinden, çocukluğumuzun efsanesi Kara Şimşek - Kitt'te temizlik, bakım ve koruma uygulamaları için AutoClub'ı tercih etti.

 • 15.03.2018

  Otomotiv sektörünün en büyük sivil toplum kuruluşu olan TOBFED istihdam konusundaki çalışmalarında devam ediyor.


  TOBFED Genel Başkanı Serkan Bakırtaş ve TOBFED Genel Başkan Yardımcısı Turgut Yüksekdağ AutoClub TV'de 50.000 kişiye iş, yüksek ücret ve ücretsiz eğitimin detaylarını anlattılar.

 • 06.03.2018
  Car  care sektöründeki uygulama portföyünü her geçen gün artıran AutoClub bu kez otomotiv sektörünün her geçen gün daha da gelişen sektörü Mini Onarım sektöründe faaliyet göstermeye hazırlanıyor.

  Başta boyasız göçük düzletme olmak üzere mini onarımın tüm alanlarında yapacağımız çalışmalar kısa süre içinde başlayacak.
 • 04.03.2018

  Lüks denince akla ilk gelen otomobil olan Rolls-Royce sekizinci nesil Phantom'un örtüleri 19 Şubat'ta yapılan lansman ile kaldırıldı. İlki 1925'de tanıtılan model otomobil göz kamaştırıcı özellikleri ile yine otomobil tutkunlarının hayallerinde yer etti.


  En iyilerin tercihi AutoClub dünyanın en lüks otomobilinin de car care uygulamalarındaki tercihi oldu. 

 • 04.03.2018

  AutoClub uygulamaları klasik otomobiller için de büyük ilgi görmeye devam ediyor. 1970'li yıllarda Avrupa'yı kasıp kavuran ve milyon adetli satış rakamlarına ulaşan "Avrupa Mustang" olarak da anılan Ford Capri RS'de yenilenmek için AutoClub'ı tercih etti.


  1973 Model Ford Capri RS 2 gün boyunca misafirimiz oldu.

 • 27.02.2018

  İstanbul'un yükselen bölgelerinden birisi olan ve birçok önemli firmanın şubelerini açtığı Çekmeköy - Taşdelen'de de artık AutoClub var.


  İmzalanan anlaşma ile kısa süre içinde Çekmeköy - Taşdelen bölgesinde de otomobil severlere AutoClub hizmetlerini sunmaya başlıyoruz.

 • 27.02.2018

  Ve uzun süredir hazırlık çalışmaları devam eden AutoClub & Türk Telekom kampanyası başladı.


  Kampanya süresince Türk Telekom'lulara "4 Koltuk Temizliği + Ozonla Dezenfeksiyon" uygulamaları bir arada 260 TL yerine sadece 119TL₺! Üstelik tüm kartlara taksit avantajı ile.

 • 17.02.2018

  AutoClub Türkiye'nin her bölgesinde büyümeye devam ediyor. 


  İmzalanan anlaşma ile AutoClub artık Siirt'te de otomobil severlere hizmet vermeye başlıyor.

 • 17.02.2018

  Herkesin hayallerini süsleyen otomobiller AutoClub Seramik Kaplama uygulamasını tercih etmeye devam ediyor.


  Son olarak Lotus Evora 410'da AutoClub Seramik Kaplama'yı tercih eden otomobiller arasına katıldı.

Hoş Geldiniz
Menü