Haberler
 • 19.04.2019

  AutoClub TV sektörün en önemli isimlerini konuk etmeye, otomotiv sektöründe konuşulmayanları gündeme getirmeye devam ediyor.

   

  EBS Danışmanlık olarak otomotiv sektöründeki birçok şirkete danışmanlık hizmeti veren Erol Şahin AutoClub TV'ye konuk oldu, merak edilenleri yanıtladı.

 • 19.04.2019

  E-ticaret sektörüne yönelik taşımacılık faaliyetleri yapmak amacı ile 2016 yılında kurulan ve kurulduğu günden bugüne kadar sürekli büyüyen Hepsiexpress'de otomobillerinin temizlik, bakım ve koruma uygulamaları için AutoClub'ı seçti.

   

  AutoClub & Hepsiexpress işbirliği 20 Nisan'da başlıyor.

 • 05.04.2019

  Bahar ayları ile birlikte otomobil kullanıcılarının en önemli sorunlarından birisi klimalardan gelen kötü kokular. Kış dönemi boyunca hava kanallarında oluşan bakterilerin klimaların kullanımı ile birlikte otomobil içine kötü koku olarak yayılması olarak oluşan bu durumu ortadan kaldırmak artık çok kolay.

  AutoClub'ın yeni kampanyası ile bu sorunda kurtulmak sadece 59 ₺!

 • 28.03.2019

  Her geçen gün büyüyen ve Türkiye'nin en büyük car care markası olan AutoClub'ın Bayi Toplantısı 22-24 Mart tarihleri arasında Antalya Belek'te Titanic Deluxe Golf Belek Otel'de yapıldı.

   

  2018 yılı değerlendirmelerinin yapıldığı toplantıda 2019 ve sonrasında yapılacak çalışmalar bayilerimizin görüşlerine sunuldu.

   

 • 28.03.2019

  22-24 Mart tarihleri arasında Antalya'da Titanic Deluxe Golf Resort Otel'de yapılan AutoClub Bayi Toplantısında 2018 yılının en başarılı bayileri de ödüllerini aldı.

   

  İstanbul Ümraniye - Şerifali Bayii KMG-Hakan 2018 yılının en iyi AutoClub bayii oldu.

 • 12.03.2019

  Yeni çıkan ikinci el yönetmeliği sonrasında ikincie el otomobil alırken dikkat etmemiz gereken noktalar değişti.

   

  Tüm bu detayları AutoClub TV'de Arabam.com Genel Müdürü Zafer Terzioğlu ile konuştuk.

 • 08.03.2019

  AutoClub TV bilgilendirmeye devam ediyor.

   

  İkinci el otomobil almak ya da satsak isteyenlerin en çok sorduğu sorulardan birisi olan "ikinci el otomobilin fiyatı nasıl belirleniyor?" sorusunu Arabam.com Genel Müdürü Zafer Terzioğlu'na sorduk.

 • 08.03.2019

  Otomobil severlere her zaman en iyiyi vermeyi hedefleyen AutoClub cam filmi ve boya koruma filmleri konusunda dünyanın en iyi firmalarından birisi olarak gösterilen Solar Gard ile işbirliğine başlıyor.

   

  Bu işbirliği ile birlikte otomobil severler yine en iyiye en uygun fiyata sahip olacak.

 • 08.03.2019

  AutoClub Bayi Toplantısı bu yıl da Antalya'da yapılıyor.

   

  Car care sektörünün en iyileri bu yıl da 3 günlük müthiş beyin fırtınası için bir araya geliyor.

 • 15.02.2019

  AutoClub TV çok özel konu ve konuklar ile bilgilendirmeye devam ediyor.


  AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ ve Otohaber Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Halit Bolkan bu kez yakıt tüketimini azaltmanın yollarını anlatıyor.

 • 15.02.2019

  Türkiye'nin her bölgesinde otomobil severlere hizmet vermeyi hedefleyen AutoClub yepyeni bayiler ile büyümeye, güçlenmeye devam ediyor.


  Antalya Kumluca'da yeni bayiimiz AutoClub CC Global hizmete açıldı.

 • 15.02.2019

  AutoClub büyümeye devam ediyor.


  İmzalanan anlaşma ile AutoClub artık Çorum'da da otomobil severlere hizmet vermeye başlıyor.

Hoş Geldiniz
Menü