Haberler
 • 22.04.2017

  Otomotiv basınının duayen ismi Murat Tosun 25 yıllık anılarını "1 Adam 1000 Otomobil" kitabında topladı.

   

  Otomobilin 25 yıllık geçmişi yanında müthiş keyifli otomobil hikayeleri okumak isteyenler için tam bir başucu kitabı olan  "1 Adam 1000 Otomobil"in tanıtımı AutoShow fuarında yapıldı.

   

 • 21.04.2017

  Car care sektörünün en çok bayilik başvurusu alan ve en hızlı büyüyen markası AutoClub Türkiye'nin hemen hemen her bölgesinde açtığı yepyeni bayileri ile büyümeye devam ediyor.

   

  İmzalanan anlaşma ile AutoClub artık Sakarya'da!

 • 20.04.2017

  Son dönemde car care sektörüne yatırım yapmak isteyen girişimcilerin ilk tercihi olan ve Türkiye'nin her yanından bayilik başvuruları alan AutoClub her açtığı yeni bayii ile çıtayı daha yükseğe koyuyor.

   

  Peki nasıl oluyor, sektörün en iyileri nasıl AutoClub çatısı altında buluşuyor?

 • 20.04.2017

  İstanbul AutoShow 2017 "Geleceğe Yakından Bakın" sloganı ile kapılarını açıyor.

  Çok sayıda firmanın katılmayacağını açıkladığı Türkiye'nin en büyük otomobil fuarı yine de otomobil tutkunları tarafından heyecanla bekleniyor.

 • 17.04.2017

  Bu yıl çok büyük bir çekişmeye sahne olması beklenen Türkiye Ralli Şampiyonası İzmir'de start alıyor.

   

  AutoClub kurulduğu günden bugüne kadar olduğu gibi bu yıl da TOSFED'in sponsorları arasında yer alarak bu büyük organizasyona katılıyor.

 • 14.04.2017

  Otomobiller artık çizilmiyor!

   

  Ürün ve uygulama portföyünü her geçen gün daha da geliştiren AutoClub PVC ve Poliüretan Şeffaf Kaplama uygulamaları ile otomobillerin değil anahtarla tornavida ile bile çizilmesinin önüne geçiyor.

 • 13.04.2017

  Ürünleri, uygulamaları, eğitim programları ve özellikle de açtığı çok özel uygulama merkezleri ile Türkiye'de car care sektörünün liderliğini yapan AutoClub yeni bir uygulama merkezini daha sektöre kazandırıyor.

   

  İstanbul Fulya'da Süleyman Seba Kompleksi içinde açılacak AutoClub Fulya şimdiden bölgenin yıldızı olacağının sinyallerini veriyor.

 • 11.04.2017

  AutoClub& Yemek Sepeti işbirliğinde indirim kuponları kazananlar belli olmaya başladı.

   

  AutoClub Uygulama Merkezlerinde Yemek Sepeti'nden kazandığınız indirim kuponlarını nasıl kullanacaksınız? Tüm detaylar...

 • 10.04.2017

  Türkiye'nin tek Formula 1 pisti olan Intercity İstanbul Park'ta hafta sonunda yapılan Pist Günleri, Megane Cup ve Clio Cup yarışları ile sezon başladı.

   

  AutoClub her zaman olduğu yine otomobil tutkunları ile birlikteydi.

 • 09.04.2017

  Kamikaze, IGL, Xzilon ve Polytop ürünleri ile 7 farklı boya koruma uygulaması yanında şeffaf kaplama uygulamasını da otomobil severlerin beğenisine sunan AutoClub en çok merak edilen soruyu da yanıtlıyor;

   

  Otomobile boya koruma yaptırmak gerekiyor mu? 

 • 08.04.2017

  AutoClub'ın kurucuları arasında yer alan ve 7 Nisan 2014 tarihinde geçirdiği kalp krizi ile aramızdan ayrılan Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim Akalın vefatının 3. yılında kabri başında anıldı.

 • 05.04.2017

  AutoClub büyümeye devam ediyor. Türkiye'nin en çok car care bayilik başvurusu alan şirketi olan AutoClub ardı ardına yeni bayilik anlaşmalarına imza atıyor.

   

  İmzalanan anlaşma ile 1.500 metrekarelik bir kullanım alanına sahip çok özel bir AutoClub daha İstanbul Fulya'da açılıyor...

Hoş Geldiniz
Menü