Gizlilik Sözleşmesi
İnternetin yeni yeni popüler olmaya başladığı, sosyal medyanın ise hayatımıza henüz girmediği 2004 yılında otomobil tutkunlarının buluşma noktası olarak doğan ve kısa sürede ulaştığı 100.000’e yakın üye ile adeta bir fenomen hale gelen AutoClub ya da kısa adı ile ACT (AutoClub Turkey) düzenlediği unutulmaz aktiviteler, organizasyonlar ile Türkiye’nin Otomobil Kulübü olmayı başarmıştı.

AutoClub 2013 yılında ise internet üzerinde elde ettiği başarıyı çok daha farklı bir platforma taşıyarak “Otomobilinizin Geleceği Çok Parlak” sloganı ile care sektöründe markalaşma yoluna gitti.

Car care sektöründe bugüne kadar gerçekleştirmiş birçok önemli projeyi hayata geçirmiş çok önemli bir ekip ile yola çıkan AutoClub’ın arkasında 7 Otomotiv’in gücü ve desteği bulunuyor.

Çok kısa süre içinde car care sektörü için birçok yeniliği hayata geçiren AutoClub İstanbul Maltepe’de car care sektörünün en büyük eğitim merkezini kurarken “oto kuaför” olarak anılan sektöre bir kimlik kazandırma çabalarının da temelini atmış oldu.

Türkiye’nin hemen hemen her noktasında açılan AutoClub Uygulama Merkez’leri ile otomobilseverlere hizmet veren AutoClub kısa süre içinde birçok önemli anlaşmaya imza atarak müşterilerine her zaman en iyileri sunmaya devam ediyor.

AutoClub işbirliği anlaşmaları;

Polytop – Türkiye ile birlikte Yunanistan’dan Japonya’ya kadar olan bölgenin distribütörlüğü.

3M - Türkiye’deki car care operasyonu AutoClub tarafından yapılıyor, 3M car care bayilikleri AutoClub tarafından veriliyor.

Kamikaze - Japon car care markası Kamikaze’nindistribütörülüğünü de AutoClub yapıyor.

LLumar – Amerikan cam filmi LLumar’ın İstanbul Anadolu Yakası Bayiliği’ni üstlenen AutoClub bu alanda da en iyi hizmeti sunuyor otomobilseverlere.

XZilonAutoClub Uygulama Merkezleri boya koruma ürünü Xzilon’un resmi uygulama noktaları olarak hizmet veriyor.

Doğuş OtoAutoClub Doğuş Oto’nun car care partnerliği ve çözüm ortaklığını yapıyor.

Car care sektörü için her gün farklı bir yeniliği müşterilerine sunmaya çalışan AutoClub’ın web sitesi üzerinden ürün ve hizmetlerimize ulaşabilir, Onno Usta ve Halil Usta'dan otomobilinizle ilgili aklınızdaki soruların yanıtlarını alabilir, Türkiye'nin en çok takip edilen sosyal medya sayfalarında istediğiniz her türlü bilgiye en kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Hep beraber daha parlak bir geleceğe doğru...
Hoş Geldiniz
Menü