Car Care Bayilik
Sizi Arayalım Numaranızı bırakın biz sizi arayalım.
KÜÇÜK YATIRIM
BÜYÜK GELECEK!
Büyüyen AutoClub Ailesi İçinde Siz De Yerinizi Alın!

Otomotiv sektörünün ayrılmaz bir parçası olan car care sektörü ( ya da çok daha bilinen adı ile oto kuaför sektörü) her geçen gün çok daha fazla girişimcinin ilgisini çekiyor, farklı sektörlerden birçok yeni girişimci bu sektöre yatırım yapıyor.

Düşük yatırım maliyeti, düşük genel gider, yüksek karlılık, otomotiv sektörünün cazibesi, her geçen gün artan otomobil sayısı ile müşteri portföyünün günden güne artması, organizasyon ve projeler içinde yer alma avantajları ile car care sektörünün yıldızı her geçen gün daha da parlıyor.

Siz de bu sektöre yatırım yaparak minimum yatırım miktarı ile maksimum kazanç elde edebilir, sektörün avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Kar Marjı Yüksek

Otomotiv sektörü içinde kar marjı en yüksek alanlardan birisi car care sektörü. AutoClub bayilerinin ciroları içinde ürün maliyeti %13 seviyesinde yer alıyor. Geri kalan %87'lik oran genel giderler ve kar olarak bayiiye kalıyor. AutoClub aylık sabit bir franchise ücreti de almıyor.

Sıfır Tahsilat Problemi

Yapılan işin gelirinin gün sonunda müşteriden tahsil edilmesi girişimci için çok cazip noktalardan birisi. Tahsilat problemi yok, nakit akışı her zaman en üst seviyede.

Kampanyalar

AutoClub yılın her döneminde gerçekleştirdiği işbirliği ve kampanya çalışmaları ile bayilerine yoğun bir müşteri yönlendirmesi yapıyor. Bunun yanında AutoClub'ın katıldığı organizasyonlar markanın bilinirliği açısından büyük katkı sağlıyor

Düşük Yatırım Maliyeti

Birçok sektöre göre çok düşük bir yatırım maliyeti ile AutoClub bayii olabilirsiniz. AutoClub'ın kurulum esnasında verdiği ilk stoğun işe dönüşümü ile tüm kurulum maliyetini karşılamak mümkün.

AutoClub Bayilik Şartları

AutoClub Bayiliği için o bölgede faaliyet gösteren başka bir AutoClub bayii olmaması şartı ile minimum 400 metrekare kapalı alan gerekiyor.

Sonrasında alt yapısı (elektrik, drenaj, su, hava tesisatları vb) girişimci tarafından hazırlanan bu işletmeye bir AutoClub Kurulum Paketi veriyoruz.

AutoClub Kurulum Paketi içinde 300 araçlık stok ürün, makine parkı, tabela, standlar, servis araçları, personel kıyafetleri, eğitim vd. bayinin uygulama yapabilmesi için ihtiyacı olan her şey bu kurulum paketinin içinde yer alıyor. Öyle ki otomobilin içinde konulacak kağıt paspastan, aynasına asılacak araç içi kokuya, kelebek camına yapıştırılacak stickera kadar herşey bu pakette yer alıyor.

Hoş Geldiniz
Menü