Nano Boya Koruma Kampanya

Pırıl pırıl bir yaz için AutoClub'dan harika bir kampanya daha!


Otomobilinizi yazın yıpratıcı etkilerinden koruyacak ve 1 yıl boyunca koruma altına alacak ACT360 Nano Boya Koruma uygulaması 700₺ yerine sadece 399₺! Üstelik 120 ₺ değerindeki klima temizleme uygulaması da hediye!

 

 


AutoClub yaptığı kampanya çalışmaları ile uygulamalarını otomobil severlere çok özel fırsatlar ile sunmaya devam ediyor. 


AutoClub'ın en çok tercih edilen uygulamalarından birisi olan ve 1 yıllık parlaklık garantisi ile sunulan ACT360 Nano Boya Koruma uygulaması ile yaz boyunca otomobilinizi tüm dış etkenlere karşı koruma altına alabilirsiniz.


Otomobilin yıkanması sonrasında clay uygulaması ile otomobil yüzeyindeki tüm endüstriyel tozların temizlenmesi işlemi ile başlayan ACT360 Nano Boya Koruma uygulamasında tüm kılcal çizikler Alman Polytop'un özel nano cilaları ile giderilir.


Sonrasında yine Polytop cilaları ile otomobil yüzeyinde en üst düzeyde parlaklık elde edilir ve Polytop'un nano teknoloji ile üretilmiş koruyucu cilası Tresor ile yüzey 1 yıllık koruma altına alınır.


Yaklaşık 4 saat süren uygulama sonrasında otomobil ilk günkü ışıltısına kavuşurken bu ışıltının çok daha uzun süreler devam etmesi için koruma altına da alınmış olur.


Türkiye genelindeki tüm AutoClub Uygulama Merkezlerinde geçerli olan bu kampanyada ACT360 Nano Boya Koruma uygulamasını 700 ₺ yerine 399 ₺'ya yapıyoruz. 


Kampanyadan faydalanan herkese 120 ₺ değerindeki klima temizleme uygulamasını da ücretsiz olarak yapıyoruz.


Kampanyada 30 Haziran 2018 tarihine kadar geçerlidir.


Fiyatlara KDV Dahildir.


Kredi kartları geçerlidir.

 

Size en yakın AutoClub Uygulama Merkezi için;

 

https://www.autoclub.com.tr/uygulama-merkezleri/


ACT360 Nano Boya Koruma Detayı;

https://www.autoclub.com.tr/act360-boya-koruma/


Klima Temizleme Detayı;

https://www.autoclub.com.tr/klima-dezenfekte/

Hoş Geldiniz
Menü