AutoClub - Ziraat Bankası İşbirliği

2019 yılına yepyeni fiyat politikası ve birçok yeni kampanya ile giren AutoClub işbirliği anlaşmalarına bir yenisini daha ekliyor.

 

İmzalanan anlaşma ile Ziraat Bankası çalışanları 2019 yılı süresince AutoClub Uygulama Merkezlerinde kendilerine özel avantajlardan faydalanacak.

 

Yaptığı uygulamalar ile bireysel kullanıcılara olduğu kadar şirketlere de özel hizmetler sunan AutoClub bu anlaşmalara bir yenisini daha ekledi. Türkiye'nin en büyük bankası Ziraat Bankası çalışanları için AutoClub ile özel bir anlaşma imzaladı.

 

İmzalanan anlaşma ile AutoClub Ziraat Bankası çalışanların özel avantajlı paketler hazırlayacak ve Ziraat Bankası çalışanları bu özel avantajları Türkiye'nin her yanındaki AutoClub Uygulama Merkezlerinde kullanabilecek.

 

10 Ocak 2019 tarihinde başlayan kampanya 2019 yılı süresince devam edecek.

 

 

Kampanya dahilinde AutoClub'ın başta Seramik Kaplama, Kamikaze Boya Koruma Uygulamaları, Detaylı İç Temizlik, Boya Koruma başta olmak üzere tüm uygulamaları Ziraat Bankası çalışanlarına sunulacak.

 

Ziraat Bankası çalışanlarının AutoClub fırsatlarından faydalanmaları için kendilerine en yakın AutoClub Uygulama Merkezine gitmeleri ve Ziraat Bankası kimlik kartlarını göstermeleri yeterli olacak.

 

En yakın AutoClub Uygulama Merkezi için;

 

https://www.autoclub.com.tr/uygulama-merkezleri/

Hoş Geldiniz
Menü