AutoClub YouTube Canlı Yayınları

Yaptığı yayınlar, değindiği konular ve sektörün en önemli isimlerini konuk etmesi ile otomotiv sektörünün kanalı haline gelen AutoClub YouTube yaşanan pandemi sürecinde stüdyo programları yerine canlı yayınlar ile de bu misyonunu sürdürüyor.

 

AutoClub GM Turgut Yüksekdağ, Otohaber GYY Halit Bolkan ve Su Savaşları Belgesinden tanıdığımız Hakan Girginer ile canlı yayınlar pandemi süresince AutoClub YouTube'da.

 

YouTube'da yayına başladığı 2017 yılından bugüne kadar olan süreçte otomotiv sektörünün en önemli isimlerini konuk eden, bugüne kadar konuşulmayanların konuşulduğu kanal olan AutoClub YouTube yaşanan pandemi sürecinde stüdyo yayınlarına ara vermek durumunda kaldı. Yaşanan kısa süreli ayrılığın ardından alt yapı çalışmalarını tamamlayan AutoClub canlı yayınlar ile otomotiv sektörünün sesi olmaya devan ediyor.

 

AutoClub YouTube kanalında neler konuşuluyor? 

 

İki farklı program konsepti ile canlı yayınlarımız devam ediyor.

 

17:00'de yaptığımız programlarda daha çok merak edilen konuları konunun uzmanları ile konuşarak canlı yayında izleyicilerden gelen soruları direkt olarak konunun muhataplarına iletiyoruz.

 

22:00'de yaptığımız programlar ise daha eğlenceli daha sohbet ağırlıklı programlar yapıyoruz. 

 

Yaşana bu sıkıntılı süreçte otomobil tutkunlarının doyasıya otomobil konuştuğu, otomobil ile ilgili sorularına yanıt bulduğu platform olan AutoClub YouTube Turgut Yüksekdağ, Halit Bolkan ve Hakan Girginer'in tecrübeleri ve hikayeleri ise tad kazanıyor.

 

AutoClub YouTube kanalı iletişim adresi;

http://www.youtube.com/autoclubtr

  

 

 

Hoş Geldiniz
Menü