Yeni Bayi! AutoClub Çerkezköy'de!

Türkiye'de son 5 yılın en çok büyüyen car care şirketi olan AutoClub 2019 yılına da büyüyerek, yepyeni bayiler ile başlıyor.

 

İmzalanan anlaşma ile AutoClub artık Tekirdağ Çerkezköy'de!

 

Kuruluğu 2013 yılından bugüne kadar yer yılı büyüyerek ve bayii sayısını artırarak tamamlayan AutoClub 2019 yılına da yeni bir bayi anlaşması ile başladı. Uzun süredir hazırlık çalışmaları devam eden Tekirdağ Çerkezköy ile birlikte artık Trakya'da da büyümeye başlıyoruz.

 

Cafer Kaçar yönetiminde profesyonel bir ekiple hizmet verecek olan yeni bayiimiz AutoClub CK Garaj olarak müşterilerini karşılayacak.

 

 

AutoClub'ın Kamikaze Hyrocarbon, Kamikaze Infinity, Seramik Kaplama, Nano Boya Koruma, Detaylı İç Temizlik başta olmak üzere AutoClub'ın tüm uygulamalarının eksiksiz olarak sunulacağı AutoClub CK Garaj'da tüm kampanyalarımız da geçerli olacak.

 

2019 yılının ilk günü ile birlikte müşterilerine hizmet vermeye başlayan AutoClub CK Garaj'ın sahibi Cafer Kaçar "AutoClub kalitesini Çerkezköy'e getirdiği için çok mutlu olduğunu ve sadece Çerkezköy'e değil tüm Trakya bölgesine hizmet vermeyi arzu ettiklerini" belirtti. 450 metrekarelik bir tesiste otomobil severlere hizmet verecek olan Kaçar; "uzun yıllardır sektörün içinde yer aldığını ve AutoClub'ın bu sektördeki herkesin çalışmayı arzu ettiği bir şirket olduğunu söyledi"

 

AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ  ise Cafer Bey'le uzun yıllardır tanıştıklarını ve 2019 yılına böyle bir işbirliği ile girdikleri için çok mutlu olduğunu söyledi. 

 

AutoClub CK Garaj İletişim Bilgileri;

 

https://www.autoclub.com.tr/bayi-92/autoclub-ck-garaj-cerkezkoy/

Hoş Geldiniz
Menü