AutoClub & Solar Gard İşbirliği

 

Otomobil severlere her zaman en iyiyi vermeyi hedefleyen AutoClub cam filmi ve boya koruma filmleri konusunda dünyanın en iyi firmalarından birisi olarak gösterilen Solar Gard ile işbirliğine başlıyor.

 

Bu işbirliği ile birlikte otomobil severler yine en iyiye en uygun fiyata sahip olacak.

 

Kurulduğu günden bu yana tüm ürün ve uygulamalarda en iyiyi hedefleyen ve bu hedef doğrultusunda dünyanın birçok önemli markası ile işbirliği yapan AutoClub bu işbirliklerine bir yenisini daha ekliyor.

 

Dünyanın en önemli cam ve boya koruma filmi markalarından birisi olan ve ürünleri ile her zaman büyük ilgi gören Solar Gard işbirliği ile birlikte Türkiye genelindeki AutoClub Uygulama Merkezlerinde müşterilerimize yine en iyiyi sunuyor olacağız.

 

İşbirliği ile ilgili hazırlık çalışmaları Mart ayı içinde tamamlanacak ve sonrasında bayilerimizde Solar Gard ürünleri ile uygulamalar yapılmaya başlanacak.

 

Konu ile ilgili konuşan Solar Gard Genel Müdürü Ahmet Kaya cam filmi pazarının standartlardan çok uzak olduğunu ve pazarda denetimsiz birçok ürün yer aldığını bunun da başta sağlık ve güvenlik olmak üzere birçok sakıncayı da beraberinde getirdiğini belirtti. Solar Gard ve AutoClub'ın anlayışlarının ortak olduğunu ve kaliteyi her zaman ön planda tuttuklarını bunun da sektöre öncülük ettiğini belirterek bu işbirliği ile birlikte kalitenin Türkiye'nin her bölgesine çok daha kolay ulaşabileceğini söyledi.

 

AutoClub Genel Müdürü Turgut Yüksekdağ'da bu önemli işbirliğine imza attıkları için çok mutlu olduğunu belirterek Solar Gard ile birlikte cam filmi ve boya koruma filminde de müşterilerimize yine en kaliteli ürünü sunmayı hedeflediklerini söyledi.

 

Mart ayının sonu ile birlikte AutoClub Uygulama Merkezi stoklarında yer alacak Solar Gard ürünleri ile birlikte;

 

AutoClub & Solar Gard Cam Filmi

AutoClub & Solar Gard Boya Koruma Filmi - Kaput Filmi - Poliüretan

AutoClub & Solar Gard Boya Koruma Filmi - Komple Araç Kaplama - Poliüretan

AutoClub & Solar Gard Güvenlik Filmi

 

uygulamaları yapılıyor olacak.

 

Hoş Geldiniz
Menü