Topla Gel!

Bir kez daha oyuncakları topluyoruz!

 

AutoClub Ailesinin en sevdiği kampanya bir kez daha, üstelik bu kez çok daha genişleyerek başlıyor. Evde kalan oyuncaklarınızı getirin, hem indirimden faydalanın hem de çocukları sevindirin.


AutoClub önceki yıllarda gerçekleştirdiği ve büyük ilgi gören oyuncak kampanyasına yeniden başlıyor. 

 

Evde kalan oyuncaklarınızı AutoClub'a getirin, AutoClub Oto Yıkama ya da ACT Plus Yıkama uygulamasını 10 ₺ daha ucuza yaptırın.

 

AutoClub Uygulama Merkezlerine getirdiğiniz oyuncaklar bayilerimizin bölgelerinde ihtiyacı olan çocuklara dağıtılacak. Çocuk Esirgeme Kurumları, okullar, muhtarlıklar başta olmak üzere oyuncak alacak imkanı olmayan tüm çocuklara ulaşacak kanallar ile görüşeceğiz ve sizlerden topladığımız oyuncakları çocuklarımıza ulaştıracağız.

 

 

Daha önceki yıllarda Ocak - Nisan arasında düzenlediğimiz ve 23 Nisan'da dağıtımını yaptığımız kampanyayı bu kez tüm yıla yayıyoruz. 2019 yılı boyunca devam edecek Topla Gel Kampanyası ile binlerce oyuncağı ihtiyacı olan minikler ile paylaşacağız.

 

AutoClub'ın sosyal medya hesaplarından da yıl boyunca duyurusu yapılacak olan kampanyamız içerisinde yer almak isteyen herkesle de işbirliği yapacağız.

 

Oyuncaklarınız evde kalmasın, ihtiyacı olan çocuklar ile buluşsun.

Hoş Geldiniz
Menü